Doğuş Grubu tarafından geliştirilen Zubizu uygulaması, son zamanların en popüler uygulamaları arasında yer alıyor. Bu uygulama birçok restoran ve mağazada üyelerine özel kampanya ve indirim seçenekleri uyguluyor. Öncelikle uygulamanın sizlere özel olarak sunduğu bu indirimlerden faydalanmak için; uygulamayı açıp telefonu yan çevirdikten sonra ekranda oluşan QR kodunu kasadaki görevliye göstermeniz yeterli. Bunun ardından uygulamanın size sunduğu indirimlerden faydalanabiliyorsunuz. Zubizu uygulaması insanların ilgi alanlarına göre şekillenen, güncel trendlerle donatılan bir uygulamadır. Bu uygulamanın içerisinde markalara ait indirimler, farklı mekanlardaki konser ve etkinlikler, restoranlar hakkında bilgi ve rezervasyon işlemleri yer alıyor. Kısacası bu uygulama kişilerin birçok farklı ilgi alanında rahat hareket etmesini ve anlık olarak bilgi sahibi edinmesini sağlıyor. Yani
Zubizu

sadece bir indirim ve kampanya uygulaması özelliği taşımıyor. Bu uygulama aynı zamanda kullanıcılarının sosyal hayatını zenginleştirerek daha keyifli hale getiriyor. Zubizu Uygulaması Ücretli mi? Zubizu uygulamasını indirme işlemleri için sizlerden herhangi bir şekilde ücret alınmıyor. Bu uygulamayı App Store ve Google Play Store üzerinden herhangi bir ücret ödeme edinebilirsiniz. Burada yalnızca uygulamayı indirirken kullandığınız internet işletim ücreti kullanıcıya ait oluyor. Uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten sonra, ilerleyen süreçlerde de sizlerden herhangi bir ücret alınmıyor. Uygulamaya aylık ya da yıllık olara herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Zubizu'nun kullanıcılarına sunduğu tüm içerikler ücretsizdir. Zubizu'ya Nasıl Üye Olurum? Zubizu uygulamasını indirdikten sonra açılan sayfadan üyelik kaydını yapmanız isteniyor. Çünkü; Zubizu kişilere göre farklı seçenekler ve kampanyalar sunan bir sitedir. Yani uygulama sadece size özel bir indirim kampanyası ya da fırsat sunabiliyor. Bu açıdan kendi üyeliğinizi bir başkası adına kullanmamanız da tavsiye ediliyor. Zubizu'ya üye olurken sizlerden cep telefonu numaranız isteniyor. Daha sonradan bu cep telefonu numarasında herhangi bir değişiklik meydana gelirse, uygulamaya yeni üyelik yapmanıza gerek yoktur. Bu tarz bir durumda 0850 222 0 666 numaralı Zubizu Müşteri Hizmetleri'ni arayarak telefon güncellemesi isteyin. Bunun ardından uygulamada kayıtlı e-posta adresinize bir link gönderilir. Size gelen aktivasyon kodu ile üyeliğinizi tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Diğer üyelik bilgilerini güncellemek isteyen kişiler profil sayfasından ya da Zubizu Müşteri Hizmetleri üzerinden bu bilgileri değiştirebilir. Üyeliği iptal etmek isteyen kişilerin ise direkt olarak müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebini iletmesi gerekiyor. Zubizu Kampanyaları Nelerdir?

Zubizu birçok farklı markaya ait değişik indirim ve kampanyaları kullanıcılarına sunuyor. Bu kampanyaların geçerlilik süresi ilgili markaya göre değişiklik gösteriyor. Bu kampanyalar sürekli olarak değişebilir ve çeşitlenebilir. Bu bakımdan kampanyalardan haberdar olmak için uygulamayı aktif olarak kullanmaya çalışın. Zubizu uygulamasında 'Bana Özel' adlı bir bölüm bulunuyor. Uygulama, kişilerin takip ettiği markaları, etkinlikleri ve sevdiği restoranları tespit ederek kişiye özel seçenekler sunar. Size özel olan bu kampanyalarla ilgili olarak uygulamadaki 'Bana Özel' bölümünü kullanabilirsiniz. Ayrıca Zubizu üzerinden yaptığınız alışverişlerde hesabınıza belirli bir oranda puan yüklenir. Bu puanla uygulamanın sunduğu alternatif ürünleri satın alabilirsiniz. Zubizu Mobil Ödeme Nasıl Yapılır? Zubizu, mobil ödeme seçenekleri ile alışveriş imkanı sunuyor. Zubizu üzerinden alışveriş yapabilmek için öncelikle internet kullanımına açık olan kredi kartınızı uygulamaya tanımlatmanız gerekiyor. Sonrasına Zubizu mobil ödemelerinin geçerli olduğu noktalarda tüm işlemleri yapabilirsiniz. Bunun için kasa görevlisine Zubizu QR kodunu okutmanız yeterli olacaktır. Kasa görevlisi ödeme işlemini başlattıktan sonra uygulama üzerine onay mesajı gelecektir. Burada ödeme onayını verdikten sonra mobil ödemeniz gerçekleşir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!