Kapat
Ziraat Bankası Ekim 2017 Kampanyaları
Kredi Kartı Kampanyaları 116 views 0

Ziraat Bankası Emekli Maaşı Kampanyası

Bildiğiniz gibi emeklilerin maaşını eskiden beri aldığı tek banka Ziraat Bankası’ydı. Ancak; emeklilerin maaşını taşıyabileceği pek çok banka alternatifi de sunulmaya başlandı. Artık müşteriler emekli maaşlarını istedikleri bankadan alma konusunda özgürler. Hatta maaşını Ziraat Bankası’na taşıyan emekliler hmstatilden 01.05.2017-31.05.2017 tarihleri arasında yapacakları otel rezervasyonlarında %45’lik indirim kazanıyor. Üstelik erken rezervasyonlar için ekstra %10 indirim de avantajlar arasında yer alıyor. Kampanya şartları ise şöyle:

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası’na taşımanın ardından yapacağınız şey HMSE boşluk TC Kimlik Numarası yazdıktan sonra 4757’ye kısa mesaj göndermek. Gönderilen smsler için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Kısa mesajın ardından maaşınızın Ziraat Bankası’ndan alınıp alınmadığının kontrolü sağlanır ve cep telefonunuza bir kampanya kodu gönderilir. Bu kampanya kodunu www.hmstatil.com adresinde yapacağınız rezervasyonlardaki kampanya kodu bölümüne yazmanız indirimi kullanmak için yeterli olacaktır. 444 54 67 telefon numarası ile de rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu kampanya Kıbrıs ve Türkiye’de bulunan zincir ve erken rezervasyon otellerinde geçerlidir. Kültür turları, gemi turları, yurtdışı turlar gibi tur çeşitleri kampanya kapsamı dışındadır. İndirim kuponları tek seferliktir ve tek rezervasyonda kullanılabilmektedir. Müşterilerin kazanmış oldukları kuponlar 10.06.2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. 2017 yılı içerisinde 10.06.2017 tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda son konaklama tarihi 31.12.2017 olarak belirlenmiştir. Tek TC Kimlik Numarası ile müşteriler en çok 3 adet kampanya kodu alabilmektedir. İşbu kampanyaya sadece Ziraat Bankası’na emekli maaşı yatan müşteriler dahildir. Ziraat Bankası kampanya ile ilgili tüm haklarını saklı tutmaktadır. İstediği takdirde kampanyayı sonlandırabilir, değiştirebilir ya da iptal edebilir.

Siz de emekli maaşınızı Ziraat Bankası’na taşıyın, tatil planınız emeklilere özel indirimler sayesinde daha keyifli bir hal alsın. Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu avantajlarla emekliliğin keyfini çıkarın!

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Axess Bisu Kampanya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.