Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması sayesinde Lescon’da 15 TL Worldpuan kazanma fırsatı kullanıcılara sunuluyor. Kampanya 1 Kasım 2017 ile 30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerliliğini koruyor.
Yapı Kredi Kampanya Katılım Koşulları

Yapı Kredi Kampanya katılım koşulları göz önünde bulundurulduğunda, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına özel bir kampanyanın oluşturulduğu görülüyor. En son yapılan kampanyaya göre, Lescon mağazalarından tek seferde yapılacak olan 150 TL ve üzerindeki alışverişlerde 15 TL Worldpuan kazanılıyor. Bu kampanya sadece Lescon mağazaları ile sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda lescon.com internet adresinden yapılacak olan peşin ya da taksitli alışverişlerin tek seferde 150 TL üzeri alışverişlerde 15 TL Worldpuan kazanılıyor. Kampanyada sadece bireysel kredi kartları ile yapılan alışverişler için geçerli olan bir kampanya olarka karşımıza çıkıyor. Ayrıca kampanyadan sadece 1 müşteri en fazla 1 defa yararlanabiliyor. Kampanyaya katılmak için ise öncelikle Yapı Kredi Cüzdan Uygulamasının kullanılması şart oluyor. Bundan dolayı Yapı Kredi Cüzdan Uygulamasının avantajları bir kez daha gözler önüne seriliyor. Yapı Kredi Cüzdan Uygulamasına sahip olmak ise oldukça kolay bir çalışma sayesinde mümkün oluyor. Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirerek Yapı Kredi kampanya

avantajlarına dahil olmak önem mümkün oluyor. Bunun için Android ya da İphone telefonlarına sahip olmak gerekli oluyor. Bu noktada Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının cep telefonuna indirilmesi gerekli oluyor. Bu aşamadan sonra Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına girilmesi gerekiyor. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına girilmesinden sonra kampanyalar bölümünde yer alan BANA ÖZEL alanına giriş yapılması gerekli oluyor. Bana özel bölümünde yer alan katıl butonu tıklandıktan sonra Yapı Kredi Cüzdan Uygulamasının ayrıcalıklı dünyasına adım atılıyor. Yapı Kredi Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuanlar 19 Aralık 2017 tarihinde geri alınacaktır. Bundan dolayı bu süre öncesinde kazanılan Worldpuanların kullanılması gerekli olmaktadır. Kampanya tüm Lescon işyerinde geçerli olan bir kampanya olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca lescon.com internet sitesi üzerinden yapılan peşin ya da taksitli alışverişlerde de kampanyanın ayrıcalıklarından yararlanmak mümkün olmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!