Kapat
YapıKredi'den Otomatik ödeme talimatı ver, 20 TL puan kazan!
Araç 93 views 0

Yapı Kredi Bankası İkinci El Taşıt Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası birbirinden farklı avantajlar sunmaya devam ederken, müşterileri de kazanmaya devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen bankalarından Yapı Kredi Bankası, bu defa kredi tahsis ücreti konusunda müşterilerini rahatlatıyor. İkinci el araç almak istiyorsanız kredinizi Yapı Kredi’den kullanın, hem kar edin hem de yeni aracınızın keyfini sürün.

31 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerli olan kampanyada tüketiciler tahsis ücreti ödemiyor. Yapı Kredi Bankası’nın karşıladığı tahsis ücreti ile tüketicilerin yüzü gülmeye devam ediyor. Faiz oranlarının da uygun olduğu bu kredi fırsatından yararlanmak için siz de size en yakın Yapı Kredi şubesine gidin, kısa sürede ihtiyacınız olan kredi tutarı hesabınıza gönderilsin.

Kampanya Koşulları

Ticari ya da bireysel olmak koşulu ile ikinci el taşıt kredisi kullanan tüketicilerden kredi tahsis ücreti alınmayacak, ücreti müşteri memnuniyeti açısından Yapı Kredi Bankası karşılayacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketiciler, mobil bankacılık, internet bankacılığı ya da müşteri hizmetlerinden başvuru yapsalar dahi tahsis ücreti muafiyetinden yararlananmamaktadır. Başvurular ve muafiyet sadece şube kanalında geçerli olacaktır.

Şubeden kredi başvurusunda bulunan kişi, kredisi onaylandığında hakkını başkasına devredememkle beraber, muafiyet konusunda da başka kişileri yararlandıramamaktadır.

Yapı Kredi Bankası’nın size sunmuş olduğu farklı özel kampanyalar ile bu kampanyanın birleştirilmesi söz konusu değilidir.

Banka kampanya ile ilgili şartları değiştirme hakkına sahiptir. Hatta isterse kampanyayı durdurabilir. Bu nedenle tüm hakları saklı tutmakta özgürdür.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Garanti Bankası Jolly Tur 100 TL Bonus Kampanyası!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.