Kapat
world kart kampanya, petrol ofisi kampanya
Aksesuar 75 views 0

WorldKart Kampanyası ile Atasay İndirim Fırsatı!

Yapı Kredi World‘e özel olarak, Atasay Mağazaları içerisinde yer alan pırlanta ürünleri için toplam , altın ürünleri için toplam indirim verilmektedir. Bu kampanya ile birlikte yapılan alışveriş için toplam 4 taksit imkanı da sunuluyor. Taksit imkanı ve indirim uygulaması bir arada kullanılabilir. World kampanyaları için gereken temel şartlar bu kampanya için de geçerlidir. World internet sitesi üzerinden indirim ve taksit ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak mümkündür.

Kampanya 01-30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerli olmak üzere, yurt içinde yer alan tüm Atasay mağazaları ve www.atasay.com adresinde geçerlidir. Tek çekim ve taksitli işlemlerde tüm satış fiyatları üzerinden pırlantalı ürünler için de toplam indirim ve altın ürünleri için de toplam indirim ödeme anında satış görevlisi tarafından toplam işlem tutarına yansıtılmaktadır. İşlem esnasında ihmal ya da hatalardan dolayı fazla olarak gösterilen indirimler, tespit edildiğinde geri alınmaktadır. Mevcut hataların düzeltilmesi konusunda Atasay ve World direkt işlem uygulayacaktır.

www.atasay.com üzerinden gerçekleştirilen işlemlerde indirim alışverişin tamamlandığı sayfada uygulanmaktadır. Satın alınacak tüm ürünlerin yasal koşullarda değişim ya da iade edilmesinin gerekmesi durumunda değişim ya da iade indirim uygulanan miktar üzerinden gerçekleştirilir. Değişim sadece altın alımında altın, pırlanta alımlarında pırlanta  ile uygulanabilir. Kampanya diğer verilen indirimler, indirimli ürünler ve farklı kampanyalar ile birleştirilemez.

Atasay üzerinden gerçekleştirilen kampanyalar, diğer World ve Atasay kampanyaları ile birleştirilemez. Farklı kampanyalar kendi içerisinde değerlendirilmektedir. Yeni sezon ürünleri için de geçerlidir. İndirimli ve kampanya ürünlerinde kampanya kullanılamaz. Atasay ürünler üzerinden kampanyaya dair dahil etme ya da iptal etme haklarını da kullanabilir. Bunun için alışveriş esnasında bilgi alınması gerekmektedir. Değişen ürünler konusunda Atasay mağazalarında ve internet sitesinde de bilgi verilebilir. Yeni gelen ürünlerin direkt kampanyaya dahil olması için bilgi verilmesi gerekmektedir. Bu nedenle alışveriş esnasında alınacak ürünler hesaplanırken buna dikkat edilmesi gerekir.

Kampanya içerisine dahil olmayan ürünler; sarrafiye ürünler (gram altın, çeyrek altın vb), 22 ayar, 1 karat üstündeki tüm pırlanta ürünler olarak belirlenmiştir. Kampanya yurtdışı mağazalar, havalimanı ve satış bölümlerinde geçerli değildir. Atasay ve Yapı Kredi Bankası konu ve detayları ile ilgili tüm değişiklik yapma ve iptal etme gibi yasal hakkını saklı tutmaktadır. Bu nedenle kampanyaya dair detay ve koşulları kullanıcılar takip etmelidir. Aynı şekilde kampanyaya ait tarihlerde de değişiklik yapılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.