Yapı Kredi World kampanya
dahilinde toplamda 50 TL Worldpuan kazanılıyor. Kampanya kapsamında ereyon.com.tr adresinden yapılacak olan 500 TL ve üzerindeki alışverişlerde 25 TL kazanılıyor. Ayrıca Yapı Kredi Cüzdan ile yapılan ödemelerde 50 TL Worldpuan kazanılıyor. Ayıca tek seferde 1.000 TL ve üzerindeki alışverişlerde 50 TL, Yapı Kredi Cüzdan katılımı ile yapılan ödemlerde 75 TL Worldpuan hediye. Üstelik peşin fiyatına 6 taksit seçeneği kullanıcılara sunuluyor.

Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir? Kampanya 1 Kasım 2017 ile 30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olan bir kampanya olarak karşımıza çıkıyor. Kampanya kapsamında tek seferde 500 TL ile 999 TL arasındaki peşin ya da taksitli alışverişlerde 25 TL Worldpuan veriliyor. Ayrıca tek seferde 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL Worldpuan veriliyor. Bu ödemelerin Yapı Kredi Cüzdan uygulamasıyla yapılmasıyla kampanyada kazanılacak hediye paraların miktarı artıyor. Kampanya dahilinde 1 Kasım ile 30 Kasım tarihleri arasında alışveriş yapan Yapı Kredi Cüzdan kullanıcıları, yapmış olduklar 500 TL ve üzerinde alışverişlerde 25 TL’ye ek olarak 25 TL daha kazanıyor. Bunun yanı sıra Yapı Kredi World Kampanya dahilinde, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL hediye puana ek olarak 25 TL daha hediye Worldpuan veriliyor. Üstelik kampanyaya tüm peşin ve taksitli ödemeler dahil ediliyor. Yapı Kredi Cüzdan Uygulamasına Katılmak İçin

Yapı Kredi World Kampanya kapsamında özellikle Yapı Kredi Cüzdan uygulaması kullanıcılarının çok daha etkili bir avantaj elde ettiği biliniyor. Bu doğrultuda Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına sahip olmanın önemi ortaya çıkıyor. Bun için yapılması gerekli olan ise oldukça pratik gözüküyor. Zira Android ya da IPhone cep telefonlarından Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının indirilmesi mümkün oluyor. Uygulamanın indirilmesinden sonra BANA ÖZEL kısmından kampanyaya katıl butonuna basmak yeterli oluyor. Bu aşamadan sonra Yapı Kredi Bankasının avantajlı dünyasından yararlanmaya başlanıyor. Kapmaya ile tanımlanan Worldpuanlar 07 Aralık 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. 19 Aralık 2017 tarihinde ise kampanyadan kazanılan paralar geri alınacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!