Worldcard kampanyaları, 2019 Ekim ayında da genel kampanyalar başlığı altında müşterilerine bir çok avantajlı fırsat sunmaya devam ediyor. Genel kategorisinde Ekim ayında 14 adet farklı kampanya görmekteyiz. Bu 14 adet kampanya detaylarını aşağıda incelemenize sunuyoruz.

Yapı Kredi WorldCard Genel Kampanyaları

Yurt Dışı Harcamalarınıza 75 TL Değerinde Worldpuan HEDİYE

Worldcard’ınız ile yurt dışında yapacağınız 350 TL ve üzeri harcamanıza 15 TL, toplamda ise 75 TL worldpuan kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için World Mobil uygulamasını kullanabilir, dilerseniz TATIL boşluk kredi kartınızın üzerinde ki müşteri numaranızı yazarak 4454’e SMS gönderebilirsiniz. Yurtiçi Free Dutty ve Kıbrıs alışverişleriniz kampanyay dahil edilmeyecektir. Kampanya 10 Ekim – 10 Kasım 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

İstanbul Komedi Festivali %50 İndirim Fırsatı

Bol bol gülmek isteyenler için kaçırılmaması gereken müthiş organizasyondan indirimli yararlanmak istiyorsanız bu kampanya tam size göre. 13 Ekim 2019 Pazar günü başlayacak olan festival 3 Kasım 2019 Pazar günü sona erecek. Kampanyadan faydalanmak için, Biletix.com adresine girip, İstanbul Komedi Festivali etkinliğini seçip, üyelik – kampanya tipinden ise Yepı Kredi indirimini seçmeniz gerekiyor. Sonrasında gelen forma 16 haneli kart numaranızı giriş yapmanız durumunda anında %50 indirim uygulanacak ve ardından ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Şunu hatırlatalım, kampanya sınırlı sayıdadır ve sadece biletix.com adresinde geçerlidir.

Ulaşımda Temassız Kart Harcamalarınıza 10 TL İndirim

Worldcard ile her 2 adet temassız ulaşım işlemleriniz sonrasında 2 TL worldpuan, toplamda ise 10 TL worldpuan kazanabilirsiniz. Kampabya 1 – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında, mobil ödeme veya temassız kredi kartı özelliği bulunan kartlar ile yapılan işlemlerde geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak için World Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlamanız gerekiyor.

Biletix.com 25 TL İndirim Fırsatı

Biletix.com üzerinde yapacağınız ödeme işlemlerinde QR kod yöntemi seçmeniz durumunda işlem başına %25, toplamda 25 TL indirim fırsattı sizleri bekliyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için telefonlarınızda World Mobil veya Yapı Kredi Mobil cep uygulamalarından birinin kurulu olması gerekiyor. Biletix.com üzerinden ödeme işlemi yaparken, Yapı Kredi Pay ödeme seçeneği seçilir, ekrana gelen QR kodu telefonunuzda ki World Mobil => Pay menüsünü kullanarak veya Yapı Kredi Mobil uygulamasında Kartlarım menüsü altında QR Kod ile Ödemeyi seçerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğlenmeyi Sevenlere 20 TL Worldpuan Hediye

Eğlence merkezlerini seviyorsanız, Tiyatro veya Sinemaya gitmekten büyük zevk alıyorsanız, birdde Worldcard sahibiyseniz bu kampanyayı kaçırmamalısınız. 1 – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında, Sinema, tiyatro ve eğlence merkezlerinde toplamda yapacağınız 200 TL’lik harcamalarınıza 20 TL Worldpuan hediye. Kampanya anlaşmalı iş ortaklarında ve Yapı Kredi Bankasına ait POS cihazlarından yapılacak işlemlerde geçerli olacaktır. Kampanyadan Wordcard ve TLCard sahipleri yararlanbilir. Katılım için ise World Mobil uygulamasından kampanyayı bulup HEMEN KATIL butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Restoran Harcamalarınızda 50 TL Worldpuan Kazanma Fırsatı

Kafe ve Restoran harcamalarınızda 50 TL Worldpuan kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Worldcard ile Restoran ve kafelerde yapacağınız ödemelerin %10’u size worldpuan olarak geri dönecek. Bu kampanya dahilinde toplamda 50 TL worldpuan kazanabileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak için World Mobil uygulamasından HEMEN KATIL butonuna tıklamanız yeterli. Kampanya 1 – 31 Ekşm 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Mobil Ödemelerinize 25 TL Worldpuan

Ödemelerinizi World Mobil veya Yapı Kredi Mobil üzerinden yapanlardansanız, puan kazanma fırsatlarından yararlanmanızı tavsiye ederiz. Bu cep uygulamaları ile yapacağınız 5.mobil ödemenize 10 TL, 10.mobil ödemenize 15 TL worldpuan kazanabilirsiniz. Bu kampanya dahilinde toplamda 25 TL worldpaun kazanabilirsiniz. Kampanya 1 – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya katılım cihaz bazında yapılabilecek.

Dijital Kasko İşlemlerinize %10 Değerinde worldpuan

1 – 31 Ekim tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil uygulamasından ve İnternet şubesinden Yapı Kredi kredi kartınız ile yapacağınız dijital kasko işlemlerinizde ödediğiniz kasko tutarının %10’u kadar worldpuan kazanabilirsiniz. Yapı Kredi ve Allianz iş ortaklığın yapılan bu kampanyadan en fazla 200 TL worldpuan kazanılabilir. Bu kampanya müşteri n-bazında yapılıyor olup, bir müşteri sadece bir kez yararlanabilir.

World Mobil Kazı Kampanyası

Worldcard sahibiysen, 31 Ekim 2019 tarihine kadar World Mobil uygulamasında “tıkla, kazımaya başla!” açıklamalı alanında yer alan görseli kazıyarak kampanyaya katılmış oluyorsunuz. Kazıma işleminden sonra ortaya çıkan kampanya koşullarında kazandığınız worldpuan’ı görebilirsiniz. Bu kampanya dahilinde en fazla 1oo TL worldpuan hediye edilecektir. Kampanyaya sadece World Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir.

World Nakit, World Nakit Sanal ve Play Nakit ile 25 TL İndirim Fırsatı

Başlıkta belirtilen kartlar ile World üye iş yerlerinden yapacağınız her 25W TL ve üzeri harcamalarınıza 5 TL indirim, kampanya dahilinde toplamda 25 TL indirim fırsatı sunuluyor. World Nakit, World Nakit Sanal ve Play Nakit kart sahibi olmak isteyenler Müşteri İletişim Merkezini arayarak veya İnternet şubesini kullanarak başvurularını yapabilir. Kampanyadan ayrı günlerde yapılacak olan işlemler geçerli olacaktır. Aynı gün yapılan işlemlerden ilk işleminiz dikkate alınacaktır.

Mode Sektöründe +3 Taksit Fırsatı

Yapı Kredi Worldcard sahiplerine özel bu kampanya, saat, ayakkabı, kuyum ve optik sektörlerinden 200 TL ve üzeri yapacağınız harcamalarınızda artı 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için 31 Ekim 2019 tarihine kadar yaptığınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde kasa görevlisine artı 3 taksitten yararlanmak istedğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Bu kampanya sadece World üye işyerlerinde geçerli olacaktır.

ISG Lounge %50 İndirim Fırsatı

World Platinum Visa sahibiyseniz ve Sabiha Gökçen hava limanından Yurt içi veya Yurt dışı seyehatleri gerçekleştiriyorsanız yararlanmanızı düşündüğümüz bir kampanyadan bahsetmek istiyoruz. Sabiha Gökçen havalimanında ISG Lounge alanlarına giriş ödemelerinizi World Platinum Visa kartınız ile yapmanız durumunda %50 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Eğitim Sektöründe +3 Taksit Fırsatı

World üye iş yerlerinden 500 TL ve üzeri taksitli eğitim harcamalarınızda artı 3 taksit fırsatı bulunıuyor. Kampanyadan sadece taksitli alışverişlerinizde yararlanabilirsiniz.

Otomotiv Sektöründe +2 Taksit Fırsatı

Otomotiv sektöründe ki World üye işyerlerinden yapılan 500 TL ve üzeri taksitli harcamalarınızda ekstra 2 taksit kazanma fırsatı bulunuyor. Kampanyadan yararlana bilmek için harcamanızın taksitli yapılıyor olması gerekmektedir.

Worldcard sahiplerine bir çok sektörden farklı kampanyalardan Ekim ayında nasıl yararlanacaklarından bahsetmeye çalıştık. Yukrıda özetlediğimiz fırsatlardan Worldcard sahipleri kampanya koşullarını yerine getirmek şartıyla yararlanabilirler. Her bir kampanyanın detaylı katılım şartları bulunmaktadır. Kampanya katılım detayları için https://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/genel-kampanyalar/ak-23 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!