Kapat
world kart kampanya, petrol ofisi kampanya
World Kampanyaları 78 views 0

Worldcard Ekim 2017 Giyim Kampanyaları 1

Yapı Kredi Mavi Kampanyası

Yapı Kredi World’e özel olarak Mavi alışverişlerinde 8 taksit fırsatı! Bununla birlikte yaz indirimi içerisinde de sezon finali fırsatları sağlanmaktadır! Taksit kullanımı alışveriş esnasında kasa görevlisine belirtilmelidir.

Yapı Kredi Taksit kampanyası fırsatı 31 Ekim 2017 tarihine dek geçerli olacaktır. Kampanyaya Albaraka kartı, Anadoluban kartk, Teb ve Vakıfbank Worldcard’lar  da dahil edilmiştir. Kampanya şartlarının sürekli olarak takip edilmesi ve var olan değişikliklere göre gerekli güncellemelerin yapılması kullanıcılar için zorunludur.

Yapı Kredi Vakko Kampanyası

Yapı Kredi World’e özel olarak Vakko alışverişleri için 7 taksit fırsatı sunulmaktadır!

Kampanya kullanımı 1 Haziran – 31 Aralık 2017 tarihleri içerisinde geçerli olacaktır.  Taksit kullanımı alışveriş esnasında kasa görevlisine belirtilmelidir.

Kampanyalar yalnızca World Üyesi olan İş yerlerinde geçerli olacaktır. Yapı Kredi bütün kampanyalar için değişiklik yapma haklarını saklı tutmaktadır. Meydana gelecek yazım hataları sorumluluk bünyesinde değildir. World Üyesi olan İş yerlerinin belirttiği kampanya detaylarında meydana gelebilecek tüm hatalardan Yapı Kredi Bankası sorumlu tutulmamaktadır. Kampanya şartlarının sürekli olarak takip edilmesi ve var olan değişikliklere göre gerekli güncellemelerin yapılması kullanıcılar için zorunludur.

 

Yapı Kredi Dufy Kampanyası

Yapı Kredi World’e özel olarak Dufy alışverişleri için 6 taksit fırsatı sunulmaktadır! Taksit kullanımı alışveriş esnasında kasa görevlisine belirtilmelidir.

Kampanya kullanımı 31 Ekim 2017 tarihine dek geçerli olacaktır.

Kampanyalar yalnızca World Üyesi olan İş yerlerinde geçerli olmaktadır. Yapı Kredi bütün kampanyalar için değişiklik yapma haklarını saklı tutmaktadır. Yazım hataları karşısında sorumlu tutulamaz. World Üyesi olan İş yerlerinin belirttiği kampanya detaylarında meydana gelebilecek olan hatalardan Yapı Kredi Bankası sorumlu tutulamaz. Kampanya şartlarının sürekli olarak takip edilmesi ve var olan değişikliklere göre gerekli güncellemelerin yapılması kullanıcılar için zorunludur.

 

Yapı Kredi Brandy’s Kampanyası

Yapı Kredi World’e özel olarak Brandy’s alışverişleri için 6 taksit fırsatı! Taksit kullanımı alışveriş esnasında kasa görevlisine belirtilmelidir.

Kampanya kullanımı 1 Mayıs- 31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde geçerli olmaktadır.

Kampanyalar yalnızca World Üyesi olan İş yerlerinde geçerli olmaktadır. Yapı Kredi Bankası bütün kampanyalar için değişiklik yapma haklarını saklı tutmaktadır. Yazım hataları karşısında sorumlu tutulamaz. World Üyesi olan İş yerlerinin belirttiği kampanya detaylarında meydana gelebilecek olan hatalardan Yapı Kredi Bankası sorumlu tutulamaz. Kampanya şartlarının sürekli olarak takip edilmesi ve var olan değişikliklere göre gerekli güncellemelerin yapılması kullanıcılar için zorunludur.

 

Yapı Kredi Mendo’s Kampanyası

Yapı Kredi World’e özel olarak Mendo’s alışverişleri için 6 taksit fırsatı! Taksit kullanımı alışveriş esnasında kasa görevlisine belirtilmelidir.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  VakıfBank Worldcard’dan 30 TL Worldpuan Hediye!

Kampanya 1 Mayıs- 31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde geçerli olmaktadır.

Kampanya kullanımı yalnızca World Üyesi olan İş yerlerinde geçerli olmaktadır. Yapı Kredi Bankası bütün kampanyalar için değişiklik yapma haklarını saklı tutmaktadır. Yazım hataları karşısında sorumlu tutulamaz. World Üyesi olan İş yerlerinin belirttiği kampanya detaylarında  meydana gelebilecek olan hatalardan Yapı Kredi Bankası sorumlu tutulamaz. Kampanya şartlarının sürekli olarak takip edilmesi ve var olan değişikliklere göre gerekli güncellemelerin yapılması kullanıcılar için zorunludur.

 

Yapı Kredi Hatemoğlu Kampanyası

Yapı Kredi World’e özel olarak Hatemoğlu alışverişleri için 8 taksit fırsatı! Taksit kullanımı alışveriş esnasında kasa görevlisine belirtilmelidir. Taksit imkanı ile birlikte Takım, Gömlek ve Kravat alımları için 399,90 TL’den başlayan fiyat seçenekleri sunulmaktadır.

Taksit fırsatı 31 Aralık 2017 tarihine dek geçerli olmaktadır.

Kampanya kullanımı yalnızca World Üyesi olan İş yerlerinde geçerli olmaktadır. Yapı Kredi Bankası bütün kampanyalar için değişiklik yapma haklarını saklı tutmaktadır. Yazım hataları karşısında sorumlu tutulamaz. World Üyesi olan İş yerlerinin belirttiği kampanya detaylarında meydana gelebilecek olan hatalardan Yapı Kredi Bankası sorumlu tutulamaz. Kampanya şartlarının sürekli olarak takip edilmesi ve var olan değişikliklere göre gerekli güncellemelerin yapılması kullanıcılar için zorunludur.

 

Yapı Kredi LC Waikiki Kampanyası

Yapı Kredi World’e özel olarak LC Waikiki alışverişleri için peşin fiyatına 3 ya da 6 taksit fırsatı! Taksit kullanımı alışveriş esnasında kasa görevlisine belirtilmelidir.

Kampanya kullanımı 31 Aralık 2017 tarihine dek geçerli olmaktadır.

Kampanya kullanımı yalnızca World Üyesi olan İş yerlerinde geçerli olmaktadır. Yapı Kredi Bankası bütün kampanyalar için değişiklik yapma haklarını saklı tutmaktadır. Yazım hataları karşısında sorumlu tutulamaz. World Üyesi olan İş yerlerinin belirttiği kampanya detaylarında meydana gelebilecek olan hatalardan Yapı Kredi Bankası sorumlu tutulamaz. Kampanya şartlarının sürekli olarak takip edilmesi ve var olan değişikliklere göre gerekli güncellemelerin yapılması kullanıcılar için zorunludur.

 

Yapı Kredi Mustang  Kampanyası

Yapı Kredi World’e özel olarak Mustang alışverişleri için 8 taksit fırsatı! Taksit kullanımı alışveriş esnasında kasa görevlisine belirtilmelidir.

Taksit fırsatı 31 Aralık 2017 tarihine dek geçerli olmaktadır.

Kampanya kullanımı yalnızca World Üyesi olan İş yerlerinde geçerli olmaktadır. Yapı Kredi Bankası bütün kampanyalar için değişiklik yapma haklarını saklı tutar. Yazım hataları karşısında sorumlu tutulamaz. World Üyesi olan İş yerlerinin belirttiği kampanya detaylarında meydana gelebilecek olan hatalardan Yapı Kredi Bankası sorumlu tutulamaz. Kampanya şartlarının sürekli olarak takip edilmesi ve var olan değişikliklere göre gerekli güncellemelerin yapılması kullanıcılar için zorunludur.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Roman Mağazaları 30 TL World Puan Fırsatı!

 

Yapı Kredi Columbia Kampanyası

Yapı Kredi World’e özel olarak Columbia alışverişleri için 8 taksit fırsatı! Taksit kullanımı alışveriş esnasında kasa görevlisine belirtilmelidir.

Taksit imkanı 31 Aralık 2017 tarihine dek geçerli olmaktadır.

Kampanya kullanımı yalnızca World Üyesi olan İş yerlerinde geçerli olmaktadır. Yapı Kredi Bankası bütün kampanyalar için değişiklik yapma haklarını saklı tutar. Yazım hataları karşısında sorumlu tutulamaz. World Üyesi olan İş yerlerinin belirttiği kampanya detaylarında meydana gelebilecek olan hatalardan Yapı Kredi Bankası sorumlu tutulamaz.  Kampanya şartlarının sürekli olarak takip edilmesi ve var olan değişikliklere göre gerekli güncellemelerin yapılması kullanıcılar için zorunludur.

 

Yapı Kredi Kom Kampanyası

Yapı Kredi World’e özel olarak Kom alışverişleri için 7 taksit fırsatı! Taksit kullanımı alışveriş esnasında kasa görevlisine belirtilmelidir.

Kampanya kullanımı 31 Aralık 2017 tarihine dek geçerli olmaktadır.

Kampanya kullanımı yalnızca World Üyesi olan İş yerlerinde geçerli olmaktadır. Yapı Kredi Bankası bütün kampanyalar için değişiklik yapma haklarını saklı tutar. Yazım hataları karşısında sorumlu tutulamaz. World Üyesi olan İş yerlerinin belirttiği kampanya detaylarında meydana gelebilecek olan hatalardan Yapı Kredi Bankası sorumlu tutulamaz. Kampanya şartlarının sürekli olarak takip edilmesi ve var olan değişikliklere göre gerekli güncellemelerin yapılması kullanıcılar için zorunludur.

 

Yapı Kredi Çetinkaya Kampanyası

Yapı Kredi World’e özel olarak Çetinkaya alışverişleri için 9 taksit fırsatı! Taksit kullanımı alışveriş esnasında kasa görevlisine belirtilmelidir.

Kampanya kullanımı 31 Aralık 2017 tarihine dek geçerli olmaktadır.

Kampanya kullanımı yalnızca World Üyesi olan İş yerlerinde geçerli olmaktadır. Yapı Kredi Bankasıbütün kampanyalar için değişiklik yapma haklarını saklı tutar. Yazım hataları karşısında sorumlu tutulamaz. World Üyesi olan İş yerlerinin belirttiği kampanya detaylarında meydana gelebilecek olan hatalardan Yapı Kredi Bankası sorumlu tutulamaz. Kampanya şartlarının sürekli olarak takip edilmesi ve var olan değişikliklere göre gerekli güncellemelerin yapılması kullanıcılar için zorunludur.

Worldcard Ekim 2017 Giyim Kampanyaları 2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.