Kapat
world kart kampanya, petrol ofisi kampanya
Kredi Kartı Kampanyaları 113 views 0

WorldCard +2 Taksit Kampanyası

Yapı Kredi banka ve kredi kartı şirketinin ürünü olan WorldCard yeni bir moda tasarladı. Sadece WorldCard kredi kartı sahibi ve müşterine özel bir kampanyayla yine fırsatlar ve avantajlar devam ediyor. WorldCard müşterilerine özel tüm giyim, ayakkabı, optik, saat, ve kuyum alışverişlerinde +2 taksit fırsatı sunuyor. +2 taksit sayesinde, satın almak istediğimiz çeşitli ürünlere sahip olacabileceğiz. Sınırlı bir zaman dilimine sahip olduğu için yararlanmakta fayda var. Farklı alışveriş çeşitlerinden istediğimiz ürünlere sahip olmanın yanında, taksit sayısını arttırarak cebimize de aşırı yüklenmeyip kendimizi rahatlatacağız. Çeşitli mağazaların, World üye anlaşmaları varsa 50 TL ve üzeri alışveriş sayesinde bu avantaja sahip olabileceğiz.

Kampanya koşulları ise şöyle :

Öncelikle kampanya 31 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerlidir. Yapacağınız her giyim, ayakkabı, optik, saat ve kuyum harcamalarında +2 taksit fırsatından yararlanmak için kasa görevlisini bilgilendirmeniz gerekiyor. Sadece Worldcard kredi kartı sahibi ve müşterilerine özel bu kampanya, bildirinizi yaptıktan sonra, yaptığınız harcamalarda +2 taksit fırsatından yararlanabileceksiniz. Ayrıca World Üye işyerlerinden yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacaktır. Kampanya sadece Worldcard işyerlerinde geçerli olacak ve Yapı Kredi tüm kampanya haklarını saklı tutacak. Yapı Kredi’nin şirket olarak bu hakları yayınlamak zorunluluğu yoktur. Kampanya koşulları ve bilgileri hakkında yapılan yazım hataları kampanya sahibi şirketi bağlayıcı olmayacak. Ayrıca WorldCard’ın kampanya bildirimindeki bilgiler hakkında meydana gelebilecek hatalardan da Yapı Kredi şirketi sorumlu tutulamaz.

Özetle, alışverişimizi yaptığımız mağazanın öncelikle kasa görevlisine bildirim yapmak zorundayız. Bu kampanyadan yararlanmak için bu bildirimi yapmamız gerekiyor. Sonrasında istediğimiz ürünü satın alıp ödeme şeklinde taksit sayımız iki artıyor. Taksit başı olan ücretler 2 ay daha fazla yayılıp bütçemizi rahatlatıyor. Hatırlatmamız gerek, sadece ama sadece Worldcard müşterilerine özel 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak. Unutmayın, kampanya 310 Mayıs 2017 tarihinde son bulacak. Haydi siz de ister kendinize ister sevdiklerinize giyim, ayakkabı, optik, saat veya kuyum alışverişlerinde bulunun ve Worldcard’ın avantajlar dünyasında siz de yerinizi alın ve faydalanmaya başlayın.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Garanti Bankası Jolly Tur 100 TL Bonus Kampanyası!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.