Güncel ve en kullanışlı World kampanya seçeneklerinin yer aldığı Worldcard kategorisi içerisinde her aya özel olarak sunulan fırsatlar bulunuyor. Mevcut kampanyalara dair başta tarih ve kullanım bilgileri olmak üzere tüm detaylar açıklanmış olarak yer almaktadır. Worldcard kategorisi içerisinde World kullanıcıları istedikleri kampanya bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir. İlgili bankaların anlaşmalı olduğu marka ve firmalara dair tüm detaylar eksiksiz şekilde bulunmaktadır. Merak edilen kampanyalar incelenebilir ve nasıl kullanılabileceğine dair gereken bilgiler kısa sürede temin edilebilir.

Farklı World kredi kartı kampanya alternatifleri site içerisinde sürekli olarak kullanım sürelerine göre güncellenir ve eski kampanyalar arşivlenir. Sadece güncel olan kampanyalar liste halinde sunulur. Böylelikle incelenecek her kampanyanın aktif olarak kullanılabilir olacağından emin olmak mümkün kılınır. Bankaya dair kullanılabilecek kampanyaların mevcut değişiklikleri de site içerisinde yayınlanmaktadır. Böylelikle World kullanıcıları daha pratik bir yol ile site içerisinden kampanya detaylarına ulaşabilirler.

Kampanyaların kullanımları konusunda World kredi kartı sahiplerinin neler yapması gerektiği ve hangi kartlar ile kampanyaların kullanılabileceği de kategori içerisinde anlatılır. Her kampanyada belirlenen kartlar mutlaka liste halinde sunulur. Akaryakıt ve otogaz alışverişlerinden market alışverişlerine, giyim sektöründen eğitim ve kırtasiye giderlerine kadar farklı birçok alan için World ile anlaşmalı olan birçok firma ve marka bulunmaktadır. Kimi kampanyalar düzenli aralıklarla tekrarlanırken, kimi kampanyalar ise tamamen yeni bir şekilde ve yeni detayları ile World bünyesinde tanıtılır.

World kredi kartı kampanyalarına dair tüm bilgilerin yer aldığı site içerisinde tarihlere göre ayrı ayrı listeler yer almaktadır. Mevcut ay ve haftalara göre kolaylıkla kampanyalara bakılabilir. Worldcard'ın düzenlemiş olduğu tüm kampanyalar için belirlenen şart ve yasal geçerlilikler değiştirilmeden aktarılır. World'e ait diğer kampanyaları güncel, en yeni ve en çok aranan kampanyalar gibi kategorilerde de görmek mümkün olacaktır.