World kart müşterilerine farklı fırsatlar ve imkanlar sunmaktadır. Söz konusu imkanlardan bir tanesi de nakit avanstır. Nakit paraya ihtiyacı olan müşterilerine World kart böyle bir imkan vermektedir. World kart kişilerin durumlarına göre belli bir miktara kadar avans para vermekte ve bunun ödemesi için de farklı seçenekler sunmaktadır. World karttan nakit avans çeken müşteriler isterlerse bunun tek parça halinde isterlerse de taksitli olarak ödeyebilmektedirler. Ayrıca müşteriler farklı hesaplara ya da telefon numarasına da bu avansı gönderebilmektedir. Müşteriler alınan avansı taksitle ödemek istediklerinde
taksitli nakit avans hesaplama

aracı ile ne kadar ödeyeceklerini öğrenebilmektedirler. Taksitli Nakit Avans Hesaplama ve Diğer Hususlar Nakit ihtiyacı duyan müşteriler World karttan avans çekebilmektedir. Çekilen avans istenildiğinde taksitli olarak ödenmekte ve ödenirken uygulanan faiz oranları sabit olup son derece uygun seviyededir. Ödeme planına rahatlıkla ulaşılabilmekte ve buradan kontrol edilerek ödemeler yapılmakta ve takip edilmektedir. Alınacak avansın taksitli ödenmesi durumunda taksit seçenekleri 5 ile 12 ay arasında değişmekte olup müşteriler karar bunlar arasından seçim yapabilmektedir. Taksitli nakit avans hesaplama işlemlerini mobil bankacılık, internet bankacılığı ve ATM’lerden yapabilmektedir. Nakit avans çekildiğinde World kart bunun için bir miktar ücret almaktadır. Söz konusu ücret hesaplanırken öncelikle çekilen miktarın %3,75’i ve bunun dışında da 6 lira alınmaktadır. Eğer farklı bir ATM’den işlem yapılırsa alınacak olan ücrete 2 lira daha eklenmektedir. Taksitli Nakit Avans Hesaplama Nasıl Yapılmaktadır?

Taksitli nakit avans hesaplama işlemi World kart hizmeti veren bankaların internet sitelerinde hesaplama araçları bulunmaktadır. Buralardan hesaplamalar yapılarak ne kadar ödeneceği ve taksit miktarının ne olacağı öğrenilebilmektedir. World kart nakit avanslarda 9 aya kadar %1,84 oranında faiz uygularken 12 ay için ise %1,80 oranında faiz uygulamaktadır. Alınan nakit avansların aylık maliyet oranları %2,21 olurken yıllık maliyetleri ise %26,50 olmaktadır. Söz konusu oranlar 9 aya kadar yapılan taksitler için geçerli olup 12 ay için bu oranlar daha düşüktür. Konuyla ilgili daha fazla detay almak için bankaların müşteri hizmetleri de aranabilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!