Watsons denince akla gelen ilk şey güzellik ve bakım malzemeleri satan mağaza geliyor. 1828 senesinde kurulan ve ilk zamanlar kozmetik ürünler satan Watsons mağazası kısa sürede büyük müşteri kitlesine ulaşınca farklı şehirlerde mağazalar zinciri açarak günümüze kadar gelmiştir. Watsons mağazaları güzellik, bakım, temizlik, sağlık malzemeleri satan bir mağazadır.

Watsons İndirim Fırsatları

Watsons mağazaları daimi müşterilerine sürekli farklı indirimler ve avantajlı fırsatlar sunan bir mağazadır. Watsons mağazalarında bu indirimler diğer güzellik ve kozmetik ürünleri satan mağazalardaki gibi yalnız sezon sonu sunulmuyor. Sene boyu avantajlı fırsatlardan yararlanarak; en kaliteli ürünleri elde etmek mümkündür. Watsons indirim fırsatlarından daha fazla yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey alış veriş zamanı kasada Watsons üyelik kartı istemeniz olacak. Size taktim edilecek Watsons üyelik kartı ile her alış verişleriniz zamanı kartınıza puanlar yüklenecektir. Üstelik bu toplanan puanları dilediğiniz zaman istediğiniz Watsons mağazalarında ürün aldığınız zaman kullanabilirsiniz.

Dünyaca Ünlü Markalar Bir Arada

Watsons mağazaları yalnız bir markaya yönelik ürünler sunmuyor. Dünyaca ünlü birçok markanın ürünlerini Watsons mağazalarından elde etmek mümkün. Hollywood yıldızlarının en çok tercih ettiği kozmetik ürünlerden, ruj, rimel, kalemler, boya ve ojelerden başlayarak yerli üretim olan kaliteli güzellik, bakım ve temizlik ürünlerini bu mağazada bulmak mümkün. En kaliteli markaları bir araya toplayarak müşteriye büyük bir seçim sunan Watsons mağazaları özel günlerde, bayramlarda fiyatlarda da büyük indirim sunmakta.

Bakımda Bir Numara

Watsons mağazalarında hangi ürünleri elde edebilirsiniz? Watsons mağazalarında banyo için gerekli malzemeler: sünger, duş jelleri, sabunlar, farklı şampuan çeşitleri, diş fırça ve macunları, vücut losyonları, tıraş aletleri, hijyenik pedler, hijyenik pamuk ve temizlik malzemeleri; kozmetik ürünlerden: dünyaca ünlü markaların sunduğu ve yerli markaların üretimi olan kaliteli dudak boyaları, saç boyaları, yüz maskeleri, nemlendirici kremler ve losyonlar, makyaj temizleme losyonları, ojeler, göz boyaları, fondötenler, göz kalemleri, güneş kremleri, koruyucu losyonlar, dudak kalemleri, kaş kalem ve kaş düzeltme aletleri, tırnak bakım aletleri (set şeklinde de almanız fiyat açısından avantajlı olabilir);

Erkekler için: tıraş aletleri, tıraş öncesi ve sonrası kullanılan yerli ve yabancı markalarda losyon ve kremler, saç maskeleri, dünyaca ünlü markaların parfümleri ve bakım setleri; evde gerekli olan terlik çeşitleri, dekoratif yastıklar, yolculuk için kullanılan yastıklar, uyku maskeleri, valiz, mendiller, bone, banyo setleri, sezonluk olarak plaj malzemeleri (terlik, yüzme malzemeleri); çocuklar için bakım setleri: havuz bezleri, toka, kaymaz terlikler ve daha birçok gerekli bakım ve güzellik malzemeleri bulmanız mümkün.

Watsons Fırsat Reyonları

Nerdeyse birçok büyük Watsons mağazalarında fırsat reyonu bölümüne rast gelebilirsiniz. Fırsat reyonu fiyat açısından çok avantajlı olmakta. Fırsat reyonunda sezonluk güzellik ve bakım malzemeleri, indirime girmiş ürünler ve ambalajlarında çok az hasar olan ürünler satılmakta. Bu reyonda elde edeceğiniz ürünler kalite bakımında hiç de geride kalmıyor. Üretim tarihi gösterilen ve tüketim tarihi geçmeyen ürünleri rahatlıkla elde edebilirsiniz.

Watsons sitesinde sunulan Watsons kataloğu size her zaman iyi fırsatlar sunmakta. İster online, isterse de mağazalarda sunulan bu kataloglardan istediğiniz ürünü indirimli fiyata alabilir, yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. Üstelik Watsons kartı sahipleri alış veriş zamanı kasada özel indirimli ürünleri de tercih edebilir. Üyelik kartı olan kişiler birçok yeni sezon ürününü iyi fiyata elde edebilir. Üyelik kartı olan kişiler Watsons mağazalarında doğum günlerinde yapacakları alış verişlerde beş kat puan elde etme fırsatına sahip.

Watsons Kataloğ Kampanyaları

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!