Watsons indirim fırsatları Ekim ayında devam ediyor. Kozmetik alışveriş ihtiyacı olan bütün tüketiciler için çeşitli fırsatlar bulunuyor. Watsons indirim kataloğu kampanyası 07-29 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Yazımızın devamında kataloğ kampanyasında göze çarpan kampanyalardan bahsediyor olacağız. Ama daha fazlası için 49 sayfalık kataloğun görsellerinide incelemenize sunuyoruz.

Watsons Card Fırsatları

Watsons kampanyalı ürünlerinin yanında Watsons Card sahiplerine ekstra fırsatlar sunuyor. Her 1 TL’lik harcamanıza 1 puan kazanma, Seçili ürünlerde ekstra puan kazanma, Sana özel indirimlerden yararlanma, Özel günlerde hediye puan kazanma ve Birçok markanın fırsatlarından yararlanma şansı elde ediyorsunuz.

Hemen yukarıda bahsettiğimiz Watsons Card’a özel fırsatlardan Ekim ayında geçerli olacak bir tanesinden bahsetmek istiyoruz. L’Oreal Paris makyaj ürünü alışverişleri 1 çpücük damgasına denk geliyor. L’Orealista olmak istiyorsanız 4 öpücük damgasını tamamlayın. 5. L’Oreal Paris makyaj ürününü HEDİYE olarak kazanın! Eğer bu kampanyadan yararlanıyorsanı Watsons mağazalarından L’Orealista kartınızı mutlaka isteyin.

Watsons Card’a özel kampanyalar seçili makyaj ürünlerinde, cilt bakım ürünlerinde, banyo ürünlerinde ve daha bir çok ürün grubunda sizlere %50 indirim kampanyası sunuyor. Watsons’ın kendi ürettiği ürünlerde ise, ikinci üründe %70 indirim fırsatları bulunuyor. 1 Adet Neutgogena Cellular Boost ürünü alımlarınızda 10 TL değerinde 1000 Watsons Card puan HEDİYE sizleri bekliyor.

Watsons En Yeni Ürünler

Hemen hemen her ay bu katalogda yeni ürünlerde görmek mümkün oluyor. İşte bunlardan bazıları;

  • Bebak saç bakım ürün çeşitleri %30 indirimli
  • Dermaction Plus by Watsons Dermo bakım ürün çeşitlerinde ikinicisi %70 indirimli
  • Ashley Joy kuru şampuan çeşitleri 46.95 TL
  • Vegan Body Desert Doğal içerikli vücut bakım ürün çeşitleri 39.95 TL

Devamı 12.sayfa ve sonrasında…

Watsons Diğer İndirimler

Son olarak Watsons Ekim 2019 indirim kataloğunda;

  • Saç dökülme karşıtı ürünlerde %40 indirim
  • Her 35 TL’lik Schwarzkopf saç boyası alışverişlerinizde Kasada anında 10 TL indirim
  • TONI&GUY ürünlerinde %35 indirim
  • Watsons2tan yapacağınız her 10’TL’lik Duru Duş Jeli ürün alımınıza çekilişle 1 adet Vespa, 2 adet iPhone XR veya 5 aet Instax Mini 9 hediye kazanma şansı sizleri bekliyor! Kampanya detayları 42.sayfada.

Watsons Sosyal Sorumluluk Projeleri

Watsons mağazlarından ve www.watsons.com.tr adresinden yapacağınız 20 TL ve üzeri Colgate markalı ürün alışverişlerinizde hediye bileklik sahibi olacaksınız. Kazandığınız bu hediye bileklikler Gülmek İyileştirir Derneği’nin “Hijyenik Oyun Merkezi” projesine destek sağlayacaktır. Bu destek kampanyası 07-29 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Watsons İndirim Kataloğu - 07 - 29 Ekim 2019

Watsons İndirim Kataloğu - Ekim 2019

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!