Watsons Tükiye genelinde bir çok mağazasıyla ve watsons.com.tr üzerinden bir çok kozmetik sever tüketiciye hizmet veriyor. Böyle geniş çaplı bir müşteri kitlesine sahip olan Watsons indirim fırsatları ile devamlı uygun fiyatlı ürün fırsatları sunuyor. Watsons her daim müşterisini memnun etme ilkesi ile hareket ederek, aylık Watsons katalog fırsatlarıda sunuyor.

Watsons özellikle bayan tüketicilerin tercih ettiği bir markadır. Her ay düzenlediği Watsons katalog indirimlerinde bay tüketiciler ve çocuklarda unutlumuyor. Bu tüketiciler de mutlaka kendilerine uygun fırsat ürünleri bulabiliyorlar. Watsons katalog ve mağazalarında, Şampuanlar, Makyaj ürünleri, Saç bakım ürünleri, Koku ürünleri ve Sağlık ürünleri gibi daha bir çok kategoride ürünlere ulaşabilirsiniz.

Watsons mağazasına gidip alışveriş yapmayı sevmeyenler veya fırsat bulamayanlar. Fırsat ayağınıza kadar geliyor. watsons.com.tr adresine üye olup internet alışveriş sitesine özel bir çok Watsons kampanya fırsatından yararlanabilirsiniz.

Watsons indirim fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmanın yolu ise Watsons Kart sahibi olmak. İster mağazadan ister watsons.com.tr adresinden alışveriş yapıyor olun, mutlaka bir Watsons kart sahibi olmalısınız. Watsons kart sahipleri Watsons indirim kampanylarının yanında, hediye ürün ve puan fırsatlarına ulaşabileceklerdir.