Kapat
Vodafone Freezone'lulara Vestel Desibel Ürünlerinde %20 İndirim
Vodafone Kampanyaları 267 views 0

Vodafone Freezone Kampanyaları 2017

İletişim dünyasının önde gelen firmalarından olan Vodafone, hem gençlere sağlamış olduğu avantajlar örnek vermek vodafone freezone gerekirse hem de diğer müşterilere sağlamış olduğu avantajlar yönünden diğer firmaların önüne geçmektedir. Türkiye’de hizmet vermeye başladığı günden bu yana birçok yenilik, ve fırsatlar sunan Vodafone ülkemize çeşitli spor dallarında vermiş olduğu sponsorluklarla destek olmayı başarmıştır. 1991 Yılında İngiltere’de kurulan firma 2006 yılında Telsim markası altında hizmet veren iletişim firmasını alarak bünyesine katmıştır. Dünya üzerinde birçok ülkede hizmet veren Vodafone ülkemizde olduğu kadar da dünya üzerindeki sayılı firmalar arasında yer almaktadır.

Şu anda toplamda 21 Milyon hat kullanıcısı olan Vodafone şirketi bu rakamlar Türkiye’de en çok abonesi bulunan 2. şirket konumundadır. Hat taşıma işlemleri açılmasıyla beraber diğer hatlardan en çok transfer alan Vodafone şirketi olmuştur. Şirketin daha önceki yıllarda 5000 baz istasyonu bulunurken, yakın zamanda yaptıkları yüksek yatırımlarla baz istasyonu sayıları 25.000’e kadar çıkmıştır. Bunların yanında sağladığı 4.5G hizmeti ile internet indirme hızını 45 mbs’ye kadar yükseltmiş ve kullanıcılarına çok hızlı bir kullanım sağlamıştır.

Freezone Nedir?

Vodafone freezone Vodafone firmasının genç müşteri kitlesine sunduğu kampanyanın ismidir. Katılım kuralı olarak 25 yaş altında olmak gerekmektedir. 25 yaş altında bir kimlik aracılığıyla Vodafone satış merkezlerine giderek vodafone freezone kayıt işlemi yaptırılabilir. Yaptıracağınız işlem sonrasında kendinize ait belirlediğiniz freezone paketlerinden seçip kullanımınıza başlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak faturalı ya da faturasız tercihi yapabilirsiniz. Kendi adınıza hat alabileceğiniz gibi, ailenizin adına da hat alabilirsiniz. Bunların yanında ev interneti kampanyalarından yararlanabilir, uygun olan paketlerden yararlanabilirsiniz. Her firmanın cihaz kampanyaları olduğu gibi vodafone freezone genç üyelerine uygun fiyatlar aralığında cihazlar vermektedir.

Liseler Arası Müzik Yarışmaları

Vodafone freezone olarak en etkin olarak bilinen kampanyaları, liseler arası yaptığı müzik yarışmalarıdır. Türkiye’de bulunan bütün liseler arasında yapılan şarkı yarışmasında her liseyi temsil eden grup ya da kişiler vodafone sponsorluğunda yarışmaya girmekte ve yarışma sonucunda derece elde eden okullara ya da kişilere belirli ödüller verilmektedir.

Yemek Kampanyaları

Vodafone freezone kullanıcılarına Türkiye’nin hemen hemen her yerinde bulunan firmalar aracılığıyla yemek ve menü indirimi sağlamaktadır. Yemeksepeti.com adresiyle yapılan anlaşma gereği genç kullanıcılarına belirli oranlarda indirim sağlamakta. Bununla beraber illerde bulunan yerel yemek firmaları ile de kampanyalar yapılmaktadır. Bu kampanyaya katılmak için Vodafone resmi internet sitesinden başvurabilir ya da telefon aracılığıyla kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Sinema Kampanyaları

Genç kullanıcılarına sunduğu en büyük kampanyalar arasında yer alan sinema kampanyaları genç üyelerine haftanın belli günlerinde bedava bilet imkanları vermektedir. Pazartesi ve Perşembe günlerinde bir bilet alana bir bilette Vodafone tarafından verilmektedir. Bu bileti alabilmek için Avantaj Cepte uygulamasını indirip şifre almanız yeterli olacaktır.

Uygun Fiyata Paketler

Vodafone freezone genç müşterilerine uygun fiyatlar aralığında internet, konuşma ve sms paketleri vermektedir. Vodafone firması faturalı genç müşterilerine 28 TL’den başlayan bol internetli paketler vermektedir. 2 GB internet her yöne geçerli 600 dakika ve 1000 sms hakkı vermektedir. vodafone freezone paketleri arasında en yüksek ücretli paket 48 TL tutarında 10 gb internet her yöne 750 dakika ve 1000 sms hakkı vermektedir. Faturasız müşterileri için 19 TL ile ile 27 TL arasında değişen paketleri bulunmaktadır. En düşük paketlerinde 2 GB internet 500 dakika her yöne ve 5000 sms her yöne vermektedir. En yüksek paketinde ise 6gb internet 750 dakika her yöne ve 5000 sms her yöne verilmektedir.

Cihaz Kampanyaları

Vodafone freezone genç müşterilerine sağladığı kolaylıklardan diğer olan cihaz alımında büyük indirimler sağlamaktadır. Faturalı genç kullanıcılar için tarifelerine ek olarak belli bir ücret karşılığında 24 ve 36 ay seçenekleriyle cihaz vermektedir. Şu sıralar genç müşterileri için Samsung A5 kampanyası düzenlemektedir. Faturalı genç kullanıcıları için faturalarının üzerine 85 TL karşılığında Samsung cihazları vermektedir. Cihazın yanında müşterilerine cepten internet paketi olarak 2GB internet hediye etmektedir.

Salla Kazan Kampanyaları

Gençlerin en çok tercih ettiği kampanyalar arasında yer alan salla kazan uygulaması, haftanın belirli günlerinde telefonlarına indirdikleri Vodafone uygulaması aracılığıyla kullanıcılarına dakika sms internet hediyeleri vermektedir. 1 GB internet ile 10 GB internet hediyelerin yanı sıra 500 dakika her yöne ile 2000 dakika her yöne gibi dakika hediye seçenekleri bulunmaktadır.

Gece Gezmesi Kampanyası

Vodafone firması genç müşterilerinin gezmesi, eğlenmesi için birçok kampanya düzenlemektedir. Bunlardan biri olan gece gezmesi kampanyası İstanbul’da bulunan Kadıköy’de düzenlenen caz festivaline müşterilerini indirimli bilet imkanı sunarak davet etmekte ve müşterilerinin eğlenmesi için fırsatlar sağlamaktadır. Bu kampanya sınırlı sayıda ve belirli bir tarih aralığında geçerlidir.

Freezone Stüdyo

Vodafone firmasının yeni kampanyaları arasında yer alan stüdyo kampanyası müziğe ilgi duyan ve müziği seven kullanıcılarına hitap etmektedir. Müzik yarışmalarını her sene düzenleyen firma bunun yanında gençlere stüdyo ortamında müzik imkanı sağlamayı hedeflemektedir. Tam olarak hayata geçmeyen kampanya şu anda yapım ve geliştirilme aşamasındadır. Yakın zamanda duyurulacak olan kampanya için şu anda birçok genç tarafından ön başvuru yapılmıştır.

Dominos Kampanyası

Dünyanın en ünlü pizza firmalarından olan Dominos Pizza ve Vodafone işbirliği ile müşterilerine Dominos mağazalarında indirim ve ekstra bedava pizza imkanı vermektedir. Vodafone aracılığıyla bir şifre alımından sonra Dominos mağazalarına giderek sizin için indirimli pizzalardan satın alabilirsiniz. Bu kampanya geçerli bir süre için geçerli olmakla beraber şifresi olmayan müşteriler bu kampanyalardan yararlanamamaktadır. Verilen şifre sadece 1 kere kullanımlık olup bu şifre aracılığıyla daha fazla indirimden yararlanamamaktasınız.

Salon İKSV Kampanyaları

Film, tiyatro, müzik, caz, tasarım gibi alanlarda hizmet veren salon, İstanbul’un en aktif şekilde kullanılan sanat merkezi olarak bilinmektedir. Vodafone firması sanatla ilgisi olan genç abonelerine özel sunduğu kampanya ile 1 bilet alana 1 bilet bedava vermektedir. Kampanyaya katılmak için freezone üyesi olmak zorunluluğu vardır. Vodafone aracılığıyla alınacak bir şifre ile bilet alınan yerde gişe personeline şifrenin verilmesi durumunda bedava bilet hakkına sahip olunacaktır. Bu şifre sadece 1 kez kullanılabilmektedir ve aynı kampanya için başka şifre verilmeyecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için hattınızın aktif bir şekilde kullanımda olması, hattınız üzerinde herhangi bir kısıtlama ve engelleme olmaması gerekmektedir. Bunların dışında kampanyaya katılabilmek için aylık yükleme tutarı olarak her ay en az 15 TL yükleme yapılmış olması gerekmektedir. Kampanya belli tarihler arasında geçerli olmakla beraber, bu tarih aralıkları haricinde diğer tarihlerde kampanyadan yararlanma imkanı kalmayacaktır.

Oyun ve Sanal Dünya Kampanyaları

Vadi benim başlığıyla kullanıcıların hizmetine sunulan kampanyada, kullanıcılara internet, oyun ve online alışveriş sitelerinde indirimler verilmektedir. Faturalı ve faturasız freezone kullanıcılarının yararlanabildiği kampanyalarda, internet paketinde azalma olmadan Youtube kullanımı, oyun sitelerinde 10 TL indirim, hepsiburada.com alışveriş sitelerinin oyun bölümlerinde %50’ye varan indirim fırsatları sunmaktadır. Bu kampanyalardan yararlanabilmek, abonelik işlemleri yapıp aylık 18 TL olan ücretini ödemelisiniz. Bunun yanında hattınız üzerinde iletişim açısından herhangi bir sıkıntı bulunmaması gerekmektedir.

Buda ilginizi çekebilir : Vodafone Pass Kampanyaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.