Kapat
Vodafone Akıl Küpü Tarifeleri
GSM 123 views 0

Vodafone Akıl Küpü S Tarifesi

Vodafone‘un avantajlar dünyasında fırsatlar bitmek bilmiyor. Kampanyanın ismi : “Vodafone Akıl Küpü S“. Diğer kullanım haklarının aksine, bu kampanyada ağırlık yine konuşma süresi olan dakikalarda Fazla fazla konuşma süresi ile sevdiklerinizle dilediğinizce konuşabileceksiniz . Şimdi bahsedeceğimiz tarifemiz “Akıl Küpü S” tarifesi. Kullanım hakları olarak 1 GB internet, her yöne 200 dakika, Vodafone’lular ile ise 2000 dakika konuşma hakkı veriyor. Üstelik sadece 19 TL. Bu uygun fiyatlı ve çok kullanışlı kampanyamızın esaslarından bahsedelim :

Kampanya kapsamında Akıl Küpü S (Small), Duran Akıl Küpü S (Small) ve Akıl Küpü 7GB paket müşterilerine Vodafone kapsamında 10 TL indirim verilecek ve bu tarife kullanıcısı olan müşterilerin 4.5G internet hizmetleri aktif olacaktır. Kampanyaların her biri 24 aydan oluşmakta ve 12 aylık 2 döneme ayrılmaktadır. İlk 12 aylık dönem “Birinci Dönem”, ikinci 12 aylık dönem ise “İkinci Dönem” olarak adlandırılıyor. İlk dönemdeki son fatura zamanında cayma bedeli ödenmeksizin kampanyadan çıkış yapılabilir. Ayrıca her 30 günde bir tarife değişikliği yapılabilecek. Yani bir tarife değişikliği gerçekleştirdiysek, diğer tarife değişikliği gerçekleştirme süreci için 30 gün beklememiz gerekiyor. Bir müşteri en fazla 5 adet Vodafone hattı ile bu kampanyadan yararlanabilecek. Taahhüt zaman dilimindeki “ay” bildirimi ise fatura kesim tarihlerini yansıtmaktadır. Cayma bedeli ise kampanya süresince müşterinin faydalandığı indirimlerin toplamıdır. İndirim ise aylık Akıl Küpü S, Duran Akıl Küpü S ve Akıl Küpü 7GB 10 TL’den oluşmaktadır. Bu kampanya mevcut ve kullanılmaya yeni başlanmış yeni tarifelerle birlikte kullanılamayacaktır. Taahhütlü kampanyalara geçiş yapmak isteyen Vodafone müşterilerinin önce bu kampanyasını iptal edip çıkış yapması gerekiyor ve Müşteri Hizmetleri veya Vodafone şubelerinden yeni kampanya için kayıt yaptırması gerekiyor.

Özetle, ucuz bir fatura ile fazla fazla dakikalar ve internet kullanıp haklarına sahip olabileceğiz. Çevrenizde sizin gibi Vodafone müşterisi olan dostlarınız var ise bu kampanya sizin için en uygun kampanya olabilir. Detaylı bilgi için www.vodafone.com.tr adresini ziyaret edebilir veya Vodafone Müşteri Hizmetleri servisini arayabilir veya size en yakın Vodafone şubesini ziyaret ederek bu kampanyaların detaylarına ulaşabilir, isterseniz kullanabilir ve Vodafone dünyasının faydalarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.