GarantiPay
kullanıcıları Vestel ürünlerinden bonus kazanma fırsatına sahiptir. Bunun için 1500 TL ve üzerindeki Vestel alışverişlerin GarantiPay ile ödenmesi yeterli olmaktadır. Tek seferde 1500 TL ve üzerinde harcama yapıp bunu da GarantiPay ile ödeyen kullanıcılar 100 TL bonus kazanmaktadır. Fakat bu alışverişlerin www.vestel.com.tr adresinden online olarak yapılması gerekmektedir. GarantiPay ile ödeme yaparken hem kart bilgisini paylaşmadan hızlı alışveriş yapılmakta hem de 100 TL bonus kazanılmaktadır.

GarantiPay Kampanyasının Süresi GarantiPay kampanya kapsamında 100 TL bonus kazanmak isteyen kullanıcıların 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında tek seferde 1500 TL ve üzeri harcamayı GarantiPay ile ödemeleri gerekmektedir. Kazanılan 100 TL bonus, 16 Ocak 2018 tarihinde kartlara yansıyacaktır. Buradan kazanılan bonusların 26 Ocak 2018 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmayan bonuslar 27 Ocak 2018 tarihinde geri alınacaktır. GarantiPay Kampanyasından Yararlanmak İçin Yapılması Gereken Ödeme Şekli www.vestel.com.tr adresinden yapılan alışveriş tamamlandıktan sonra ödeme bölümüne geçilmesi gerekmektedir. Daha sonra bu bölümden ödeme yöntemi olarak

GarantiPay seçilmelidir. Açılacak olan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numarasının veya TC Kimlik numarasının girilmesi gerekmektedir. Daha sonra ise telefona BonusFlaş'tan bildirim gelecek, gelen bildirimi açarak ya da doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümüne giriş yapılarak işlemler görüntülenebilmektedir. GarantiPay kullanılarak yapılan alışverişlerde BonusFlaş üzerinden kart bilgisine gerek olmadan hızlı bir biçimde ödeme gerçekleştirilebilmektedir. GarantiPay Kampanyasından Hangi Kartlar Yararlanabilmektedir? Bu kampanyadan kullanıcılar sadece bir defa yararlanabilmektedir. Ayrıca kampanyanın geçerli olması için GarantiPay ile ödeme yapılması gerekmekte bundan dolayı da BonusFlaş’ın telefona indirilerek yüklenmesi gerekmektedir. Bu kampanyadan sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, sanal ve ek kartlar kullanılarak yararlanılabilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (2)

munire kırık

26 Aralık 2017, 07:52

Vesteli bonus zamanlarında yakalayıp alışveriş yapınca gerçekten kaarımız çok iyi oluyor. Yine eve bir kaç ihtiyacımız vardı bu fırsat ile birlikte alışverişimizi 100 tl kaarla yaptık.

Cevap Ver

fevzi kurt

25 Aralık 2017, 07:21

Bu fırsat kaçmaz arkadaşlar, bizim 1500 tl den biraz fazla bir ürüne ihtiyacımız vardı satın aldık anında 100 tl bonusumuz geldi yani ürün net olarak bize 1400'e felan maal oldu bu bonus ile bi nebzede olsa ucuza alma fırsatı yakaladık.

Cevap Ver

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!