Kapat
VakıfBank Mastercard ile havalimanı transferi hediye!
Market 43 views 0

Vakıfbank’tan Özdilek Süpermarketleri’nde 30 TL Worldpuan!

VakıfBank Worldcard üzerinden 22 Ağustos – 25 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerli olmak üzere Özdilek Süpermarketleri’nde yapılacak olan toplam 300 TL ve üzerindeki peşin market alışverişleri için toplam 30 TL Worldpuan hediye edilmektedir. Özdilek kampanyaları ve World kampanyaları üzerinden sağlanan tüm şart ve detaylar bu kampanya için de geçerlidir. Süpermarketler içerisinde yapılacak tüm alışverişler için kampanyadan faydalanmak mümkündür. Hariç olarak belirtilmesi gereken ürünler market içerisinde belirtilebilir. Bununla birlikte ödeme esnasında sayılmayacak olan ürünler ayrı olarak hesaplanır. Sayılacak olan ürünler üzerinden uygulanacak tutar için indirim sağlanır. İndirim ile birlikte taksit işlemleri de birlikte uygulanabilir.

Kampanya müşteri bazında geçerli olmakla birlikte, bir kart kullanıcısı kampanyadan en fazla bir kez yararlanabilir. Kampanya ile en fazla toplam 30 TL tutarında Worldpuan elde edilebilir. Kampanyaya katılım sağlamak için OZDILEK yazarak bir boşluk bırakıp alışveriş yapılacak olan kredi kartının son 6 hanesini 6635’e göndermesi gerekmektedir. Kısa mesaj sonrasında gelecek onay bildirimi sonucunda alışveriş kampanyası mümkün olacaktır. Onay mesajı gelmeden kullanılan kampanyaların tespiti sonrasında iptal ve iade işlemleri uygulanabilir. Mesaj gönderimi sonrasında hem Özdilek hem de World tarafından bilgilendirme mesajı da gelebilir.

Kazanılan Worldpuan’lar 2 Kasım 2017 tarihine dek kişisel ve kullanıma açık tüm kredi kartlarına yüklenmektedir. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 13 Kasım 2017 olarak belirlenmiştir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 14 Kasım 2017 tarihi itibariyle geri alınmaktadır. Kampanya içerisinde ürün iade ve buna benzer sebeplerden dolayı kampanya koşulları sağlanamadığında, puan kazanımı uygulanmaz. İptal ve iade işlemlerinin ardından ekstreye aktarılma işlemi uygulanamaz. Direkt olarak işlemin iptali söz konusudur. Usulsüz olarak yapılan işlemlerin sonucunda da yasal haklar aranacaktır. İşlemlerin iptal ve iadesinden sonra bilgi olarak da mesaj ya da ekstre yolu ile aktarılacaktır.

Kampanyaya Worldpuan üzerinden yapılan tüm işlemler, taksitli işlemler, iade işlemleri, BusinessCard’lar ve Bankomat kredi kartları dahil değildir. Katılım için gönderilen kısa mesajlar tüm operatörlerin kendi tarifeleri ile 1 kısa mesaj ile ücretlendirilmektedir. Kampanya ile tüm işlemlerin anlaşmalı World pos cihazı ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Tercih Kart kullanıcıları için kampanya katılım ücreti 4.99 TL olarak belirlenmiştir. VakıfBank ve Özdilek kampanya detaylarını dilediği zaman iptal etme ya da tüm kampanya şartlarını kapsamlı olarak değiştirme hakkına sahiptir. Bu nedenle kampanya kullanıcılarının şart ve detayları sürekli olarak kontrol etmesi gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.