VakıfBank Worldcard kampanyaları
içerisinde sizler için özel olarak hazırlanmış olan bu kampanyada servis, oto lastik, yedek parça gibi hizmet sektöründen yapacağınız alışverişlerinizde tek seferde 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 TL Wordpuan hediye kazanacaksınız.

VakıfBank Worldcard’dan 30 TL Worldpuan Hediye Kampanyasının Tarihleri VakıfBank Worldcard tarafından düzenlenen bu kampanya için katılım tarihleri 1 Aralık -31 Aralık 2017 tarihleri arasındadır.  Kampanya katılımı ile kazandığınız Wordpuanlarınız 12 Ocak 2018 tarihinde bireysel kartlarınıza yüklenecektir. Yüklene bu Wordpuanlarınızı 21 Ocak 2018 tarihine kadar harcamanız gerekmektedir. Harcanmayan Wordpuanlarınız 22 Ocak 2018 tarihinde geri alınacaktır. VakıfBank Worldcard’dan 30 TL Worldpuan Hediye Kampanyasının Ayrıntıları

VakıfBank Worldcard tarafından hazırlanan bu kampanyada oto lastik, yedek parça, servis gibi hizmetlerden tek seferde 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 TL Wordpuan kazanabilirsiniz. Bu kampanya müşteri bazında geçerli bir kampanya olarak düzenlenmiştir. Bir kişi bu kampanyadan en fazla 30 TL Wordpuan kazanabilmektedir. Bankomat Kartlar, Ticari Kartlar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri VakıfBank Worldcard kampanyasına dahil değildir. VakıfBank hazırlamış olduğu bu kampanya ile ilgili iptal etme ve değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. VakıfBank Worldcard’dan 30 TL Worldpuan Hediye Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Bu kampanyaya katılım için öncelikle VakıfBank Mobil Bankacılık üzerinde bulunan “Cepte Kazan” uygulamasını kullanarak katılabilirsiniz. Bunun yanında cep telefonundan da bu kampanyaya katılabilirsiniz. Cep telefonunun mesaj kısmına BAKIM yazarak bir boşluk bırakıp kredi kartı numaranızın son 6 hanesini yazıp 6635’e göndererek de kampanyaya katılmanız mümkündür. Bu kampanyaya TercihKart ile katılım sağlayanlar katılım bedeli olarak 4.99 TL alınmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (1)

munire kırık

26 Aralık 2017, 08:10

Ara ara bankalardan böyle alışveirşlerimizin sonucunda küçük ikramiyeler almak çok hoş oluyor zaten normaldede 1000 tl gibi bir harcamam olduğu için ek 30 tl gelmiş oluyor bu para bana en az 3 gün yemek parası olarak yansıyor.

Cevap Ver

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!