Seyehat ve tatil planı yapanlar bu kampanya sizleri ilgilendiriyor. Vakıfbank kampanya fırsatları Mart ayı boyunca tek seferde 2.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamalarınıza 50 TL Worldpuan fırsatı sunuyor.

Kampanya 1 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında bilet, otel ve tur paketi satan yurtiçi firmalardan alımlarınızda geçerli olacaktır. Kampanya müşteri bazında gerçekleşecek olup, her müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilecektir. Harcama yapmadan önce, Vakıfbank Mobil Bankacılık üzerinden Cepte Kazan uygulamasından katılım yapmanız gerekmektedir. Aksi durumda kampanyadan faydalanılamaz.

Kampanyaya ek kartlar ve sanal kartlar dahildir. Bu kartlardan kazanılan puanlar açıkl olan asıl karta 18 Nisan 2018 tarihine kadar yüklenecektir. Kartınıza yüklenen Worldpuanları 27 Nisan 2018 tarihine kadar kullanmanız gerekmetedir. Bu kampanyadan kazanılan kullanılmayan puanlarınız 28 Nisan 2018 tarihinde geri alınacaktır.

Puan ve iade işlemleri, Bankomat kart işlemleri, Ticari kartler ve Nakit çekim işlemleriniz bu kampanyaya dahil edilmeyecektir. Bu kampanyaya TercihKart sahipleri 4.99 TL karşılığında katılabilirler.

Vakıfbank kampanya fırsatına, yurtdışı çıkış harç ödemeleriniz, vize işlemleri ödemeleriniz, seyahat sırasında yapacağınız harcamalar ve rehberlik ücretleri dahil değildir. Vakıfbank ilgili kampanyanın koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkınız gizli tutar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!