Hem yiyip içip hem de kazanmak isteyenler VakıfBank Wordcard ile alışveriş yapıyor. Siz de kazanmak istiyorsanız VakıfBank Wordcard ile işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. 
Wordcard

ile farklı günlerde olmak üzere tek seferde yapacağınız 3 kez 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 15 TL Wordpuan kazanacaksınız. VakıfBank Worldcard 15 TL Worldpuan Hediye Kampanyasının Tarihleri VakıfBank Wordcard kampanyası olarak hazırlanan bu kampanyada 15 Wordpuan hediye kazanmak için 1 Aralık-31 Aralık 2017 tarihleri arasında farklı günlerde, tek seferde yapacağınız 3 adet 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL Wordpuan kazanacaksınız. Bu kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Wordpuanlarınız 10 Ocak 2018 tarihine kadar Cepte Kazan uygulamasından katılanlar ve cep telefonundan mesajla katılan kişiler için en son işlem yaptıkları karta yüklenecektir. Bu yüklenen puanları 20 Ocak 2018 tarihine kadar kullanmış olmanız gerekmektedir. Kullanmadığınız Wordpuanlar 20 Ocak 2018 tarihi itibariyle geri alınacaktır. VakıfBank Worldcard 15 TL Worldpuan Hediye Kampanyasının Ayrıntıları

VakıfBank Wordcard kampanyasına sadece VakıfBank Mobil Bankacılık’ta yer alan Cepte Kazan uygulamasından katılabileceksiniz. Bu kampanya müşteri bazında geçerli olup ek kart ve sanal kartlarla yapılan alışverişler asıl karta eklenmektedir. BusinessCard, Bankomat kart, nakit çekimler, mail order işlemleri, iade ve puan kullanım işlemleri kampanyaya dahil edilmemektedir. Aynı müşteri bu kampanyadan en fazla 15 TL Wordpuan kazanabilir. Aynı gün tek seferde yapılan 150 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde yaptığınız ilk alışveriş kampanya dahilinde olacaktır. VakıfBank kampanyada değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutmaktadır. Tercih Kart kullananlar için bu kampanyaya katılım ücreti olarak 4.99 TL alınmaktadır. VakıfBank Worldcard 15 TL Worldpuan Hediye Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Bu kampanyaya VakıfBank Mobil Bankacılık üzerinde bulunan Cepte Kazan uygulamasından katılabilirsiniz. Bu uygulamayı telefonunuza AppStore veya PlayStoredan indirerek kullanabilirsiniz. Restoran veya kafelerden yaptığınız alışverişlerde Mobil bankacılığı kullanarak 10 TL Wordpuan kazanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!