VakıfBank Mastercard ile havalimanı transferi hediye!

VakıfBank Mastercard ile havalimanı transferi hediye!

VakıfBank Mastercard ile yurt dışı alışverişinize, havalimanı transferi hediye fırsatı sizleri bekliyor! Detayları aşağıda sizler için paylaştık. Yılbaşı veya sömestr tatilini yurt dışında Paris, Londra, Los Angels veya dünyanın farklı bir köşesine seyahat ederek veya alışveriş yaparak geçirecek olanlara VakıfBank Mastercard’ın güzel bir haberi var. VakıfBank kredi kartı ile yurt dışından alışveriş yapanlara, İstanbul havalimanı transferi bedava yapılacaktır. Mastercard ile bedava havalimanı transferi kampanya tarihleri Vakıfbank kampanya süresi 1 Kasım 2017-28 Şubat 2018 tarihlerini kapsamaktadır. Bu tarihler arasında yurt dışından Vakıfbank Mastercard kredi kartı ile tek seferde 100€/100$/390 TL’lik alışveriş yapıldığında İstanbuldaki havalimanı transferi bedava yapılmaktadır. Kampanyaya katılım şartları nelerdir?

 • 1 Kasım 2017 ile 28 Şubat 2018 tarihleri arasında yapılan 100€/100$/390 TL’lik alışverişin slibini saklanır
 • Vakıfbank kredi kartı ile tek seferde yapılan alışverişin slibinin fotoğrafını okunur şekilde mastercard@securedrive.com.tr adresine, kart sahibinin ad ve soyadını e-mail adresini de belirtilerek gönderilir.
 • Maili gönderdikten 3 gün sonra Secure Drive tarafından ücretsiz transfer hizmeti için kampanya kodunu, kart slibinin gönderildiği mail adresine gönderilecektir.
 • Maile gelen kampanya kodunu kullanarak securedrive.com.tr adresi üzerinden veya Secure Drive çağrı merkezinden rezervasyon yapılarak, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan veya Atatürk Havalimanı’ndan gidiş veya dönüş seyahatinizden biri için kişiye özel ücretsiz havalimanı transferinden yararlanabilme imkânı sunulmaktadır.
 • Ücretsiz Havalimanı transferi kullanımı şansı,  yurt dışı seyahatinin başlangıcında ve henüz yurt dışından alışveriş yapmadan da kullanılabilir. Böyle bir durumda transfer ücreti Secure Drive tarafından liste fiyatından ücretlendirilir, Vakıfbank kredi kartı ile yurt dışında harcama yapıldıktan sonra slibi mail adresine yollandıktan 1 veya 4 iş günü içerisinde iade edilir.
 • 1 Kasım 2017 – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında kazanılan ücretsiz transfer hakkı, 19.07.2018 tarihine kadar kullanılabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. sebnem soylu dedi ki:

  Mümkün oldukça vakıfbank ve ziraat bankı kullanan biriyim devlet bankalarını kullanmak her zaman daha iyi. Özel bankalar çok acımasız faiz uyguluyorlar. Herkese devlet bankalarını tavsiye ederim.

 2. Zekeriya Güven dedi ki:

  Onu bunu bilmem kredi kartı ve bireysel krediyi kesinlikle devlet bankalarından almak lazım. Hem faiz oranları düşük hemde diğer bankalara göre çok fazla naz yapmıyorlar.

 3. ufuk genç dedi ki:

  İlk defa yılbaşını yurtdışında geçirelim dedik şansımıza vakıfbank mastercard ile havalimanı transferi hediye etti, bizim şansımızmı bilemiyorum tatilimizden sonra bize gelebilecek en iyi hediyelerden birisi bu olurdu.

BİR YORUM YAZIN