Kapat
VakıfBank Mastercard ile havalimanı transferi hediye!
E-Ticaret 92 views 0

Vakıfbank ile ereyon.com.tr’de 50 TL Worldpuan!

VakıfBank Worldcard kampanyaları ile 1-30 Eylül 2017 tarihleri arasında ereyon.com.tr üzerinden tek seferde yapılacak olan 500 TL ve üzerindeki alışverişlere toplamda 25 TL Worldpuan, 1.000 TL ve üzerindeki alışverişlere ise toplamda 50 TL Worldpuan hediye edilmektedir. VakıfBank kampanyaları ile elde edilen puanlar aynı dönem içerisinde eklenmektedir. Kullanım konusunda da verilen tarihlere uyulması gerekir. Kampanya ile birlikte peşin fiyat üzerinden 6 taksit imkanından yararlanmak mümkün. İki kampanya aynı işlem içerisinde kullanılabilmektedir. Ancak farklı kampanyalar ile bu kampanya birleştirilemez. Kampanya üzerinden farklı bir indirim uygulanamaz.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olmaktadır. Her kart kullanıcısı bir defa ve en fazla toplamda 50 TL Worldpuan elde edebilir. Kazanılan Kazanılan Worldpuan’lar 6 Ekim 2017 tarihine dek işlem gerçekleştirilen kişisel ve açık olan kredi kartına yüklenmektedir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 17 Ekim 2017’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 18 Ekim 2017 tarihinden sonra geri alınmaktadır. Kampanya kullanımı için 17 Ekim 2017 tarihi de dahildir. Ertesi gün itibariyle puanlar alınmaktadır.

Bankomat Kartlar, ticari kartlar ve Worldpuan ile yapılan işlemler, iade ve iptal edilen işlemler kampanya içerisinde değerlendirilmez. Kampanya içerisinde, kampanya şartlarının gerçekleştiği ilk alışveriş ödüllendirilmektedir. Sunulacak olan ödül, alışveriş sonrasında kısa mesaj ile bilgilendirilerek açıklanır.

Kampanya süresi içerisinde ürün iadesi ve buna benzer sebeplerden dolayı kampanya şartlarının yerine getirilmemesi durumunda puan eklenmesi olmaz. Kuyum, Chipgold ve diğer altın ürünleri, hediye çeki ve kontör işlemleri kampanyaya dahil edilmez. Elde edilen puanlar nakit paraya çevrilemez. Banka üzerinden puanların başka bir karta aktarılması işlemi de olmamaktadır.

Mücevher işlemleri ve bunun gibi alışveriş değerleri kampanya içerisinde değerlendirilemez. Alışveriş içerisinde yer alan bu ürünler kampanyaya ait olan toplam ödeme tutarı dışında değerlendirilmektedir. Kampanyalar yalnızca World Üye İş yerlerinde geçmektedir. PayPal ile yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmez. Direkt olarak kart üzerinden harcama sağlanması gerekir. Tercih Kart kullanıcıları için kampanyaya katılmak için ödenecek tutar 4.99 TL’dir. Ödenecek tutar direkt olarak kullanıcıdan tahsil edilmektedir. Alışverişten sonra diğer dönemde gelecek olan ekstreye yansıtılma gibi bir durum söz konusu değildir.

VakıfBank ve ereyon.com.tr şirketler grubu kampanya şartlarını değiştirme ve iptal etme haklarını kendisinde saklı tutar. Bu nedenle kart kullanıcılarının sürekli olarak şart ve detayları kontrol etmesi gerekmektedir. Aynı şekilde tarihlerde de değişiklik yapılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.