Kapat
VakıfBank Mastercard ile havalimanı transferi hediye!
Vakıfbank Kampanyaları 143 views 0

Vakıfbank Ekim 2017 Kampanyaları

Gıda Alışverişleri için 25 TL Worldpuan Hediye!

·  VakıfBank Worldcard ile 3 – 31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 5 adet 75 TL ve üzerindeki gıda alışverişleri için 25 TL Worldpuan hediye edilmektedir.

·  Kampanya müşteri bazında devam etmektedir. Ek kart üzerinden gerçekleştirilen işlemler, asıl kart içerisine dahil edilebilir. Bir kullanıcı kampanya ile en fazla 25 TL Worldpuan elde edebilir.

·  Kampanyaya katılım için GIDA yazarak bir boşluk bırakılması ve kredi kartının son 6 hanesinin 6635’e gönderilmesi gerekmektedir. Vakıfbank kampanya SMS koşullarında geçen bir kuraldır.

·  Kampanya içerisinde elde edilen Worldpuanlar 14 Kasım 2017  tarihine dek SMS ile katılımın gerçekleştiği kişisel kredi kartı içerisine ve bu kart kullanımının aktif olması karşısında yüklenmesinin yanında, puanların son kullanma tarihi 23 Kasım 2017 olarak belirlenmiştir. Kullanılmayan puanlar 24 Kasım 2017’de geri alınmaktadır.

·  Aynı gün içerisinde tek seferde yapılacak olan 75 TL ve üzerindeki işlemlerin yalnızca bir tanesi kampanyaya dahil edilir.

 

Total istasyonlarında Toplam 25 TL İndirim Fırsatı!

·  Kampanyaya dahil olan World üyesi Total akaryakıt bayilerinde 1 Ekim – 14 Kasım 2017 tarihleri içerisinde tek seferde  ve farklı günlerde 4 adet 100 TL ve üzerindeki akaryakıt işlemlerine, 15-24 Kasım 2017 tarihleri içerisinde World üyesi Total bayilerinde en az 25 TL akaryakıt işlemi gerçekleştiğinde 25 TL indirim sağlanmaktadır.

·  15 – 24 Kasım 2017 tarihleri içerisinde World üyesi iş yeri olarak belirlenen Total bayilerinden en az 25 TL değerinde akaryakıt alışverişi olmaması durumunda kampanya geçerli olmaz.

·  Kampanyaya katılım için TOTAL yazarak bir boşluk bırakılması ve alışverişin gerçekleştiği kredi kartının son 6 hanesinin kısa mesaj üzerinden 6635’e iletilmesi gerekmektedir.

·  Kısa mesaj gönderimi üzerinden kampanyaya katılım için son tarih 14 Kasım 2017’dir.

·  Elde edilen indirimler 30 Kasım 2017’de alışverişin gerçekleştiği bireysel kredi kartı içerisine yansıtılmaktadır.

·  Aynı gün içinde yapılacak olan alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilir.

·  Kampanya müşteri bazındadır ve bu nedenle her müşteri en fazla 25 TL indirim elde edebilir.

·  Alışverişin iade edilmesi durumunda indirim de geçersiz sayılır.

·  Kampanyaya Bankomat kartlar, BusinessCard’lar, puan ile gerçekleştirilen işlemler ve iadesi yapılan işlemler dahil edilmez.

·  Katılmak için iletilen kısa mesaj bütün operatörlerin kendi tarifeleri ile 1 SMS olarak ücretlendirilir.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Temizliğin İndirimli Hali Metro Toptancı Markette!

·  Kampanya içerisinde alışverişlerin Total markalı Yapı Kredi World Üye İşyerlerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

·  Kampanya ile işlemlerin anlaşmalı tüm World pos cihazından uygulanması gerekmektedir.

·  Tercih Kart kullanıcıları için kampanya katılım ücreti 4.99 TL olarak belirlenmiştir.

·  VakıfBank ve Yapı Kredi Bankası kampanya üzerinde gerektiği zaman iptal etme ya da kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Dekorazon.com’da 15 TL Worldpuan!

·  VakıfBank Worldcard üzerinden 1 – 31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde dekorazon.com web adresinden tek seferde yapılacak olan 150 TL ve üzerindeki alışverişler için 15 TL Worldpuan hediye edilmektedir.

·  Kampanya kart bazında değildir, bu nedenle müşteri bazında gerçekleşmektedir. Her kullanıcı bir defa ve en fazla 15 TL puan elde edebilir.

·  Bankomat kartlar, Ticari kartlar ve puan ile yapılan işlemler, iade ve iptali sağlanan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmez.

·  Kampanya sürecinde iade ve benzer işlemlerden dolayı şartların sağlanamaması durumunda, puan kazanımı olmaz.

·  Kampanya içerisinde gerçekleştirilen ilk alışveriş ödüllendirilmektedir.

·  Kampanyalar yalnızca World Üye İşyerleri’nde geçerli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.