Axess, üniversiteli öğrenciler için asla reddetmeyecekleri bir fırsat sunmaktadır. Üniversiteliler için planlanan Axess kampanyası ise ilk kez Axess öğrenci kredi kartı sahibi olacaklar için geçerli. Ocak ayının sonuna kadar ilk kez Axess sahibi olacak üniversite öğrencilere, Axess ile yapacakları ilk alışveriş miktarı kadar chip-para kazanıyor, kazandıkları chip-para ile bedava alışveriş yapma imkânı sunuluyor. Üniversiteli Axessli olmak için nasıl başvurabilirim? Akıllı cihazlara yüklenebilen Axess mobil uygulamasında, Axess Kampanya katılımına ilk adım için, açılan ekranda “Kart Başvurusu Yap” butonuna basılır. Ardından gelecek “Öğrenci misiniz” sorusuna “evet” cevabı verilerek kart başvurusu tamamlanmalıdır. Ekranda çıkan aşamaları tam olarak yerine getirip başvurusunu tamamlamayanlar kampanyadan yararlanamayacaktır. İnternet üzerinden başvurmak için https://webapp.akbank.com/Direkt-Kredi-Karti/EntryPoint.aspx?channel=axes linki tıklanır, açılan sayfada, “meslek ve adres bilgileri” ekranında çalışma şeklini “öğrenci” tercihini seçerek başvuru tamamlanır.Başvurularını öğrenci olarak yapmayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaklar. Bütün Akbank şubeleri, axess.com.tr, akbank.com, Axess mobil uygulamalarından yapılan başvurular geçerlidir. Axessli Üniversiteli olmayı sağlayan kampanya detayları nelerdir?

  • Axess kampanya, Axess kredi kartına sahip olan öğrenciler için 20 Aralık 2017- 31 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 20 Aralık 2017 tarihinden öncesinde açık Axess kredi kartı olanlar, tarihinden önce Axess kart almış olanlar, tarihinden sonra kredi kartını iptal ettirmiş olan müşteriler kampanyaya dâhil değildir.
  • Öğrenci olduğunu başvuru sırasında ispatlayanlar ve Axess kredi kartı alan üniversiteli müşteriler kampanyadan yararlanabilirler.
  • Yeni Axess kredi kartıyla ilk yapılan alışveriş miktarı kadar chip-para, işlem yapılan karta yüklenecektir, kampanyada en fazla 50 TL chip-para kazanılabilecektir.
  • Karta yüklenen chip-paralar iptal/iade işlemleri de dikkate alınarak, kullanılmadığı durumunda 7.gün sonunda iptal edilir.
  • Wings, Ticari ek kart ve sanal kart başvurulara dahil olmayıp, Wings veya Free kartı olup sonradan Axess’e başvuranlar kampanyaya katılabilirler.
  • Kampanyadan 50 TL chip-para’yı kazanlar, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan chip-para kazanabilirler.
  • Kampanyadan her müşteri 1 defa yararlanabilir, internet üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dâhil olup fatura ödemeleri gibi internet işlemleri dahil değildir. Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkı sadece Akbank’a aittir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (1)

tunc karaca

29 Aralık 2017, 08:51

Üniversiteye giden öğrenciler için çok güzel bir fırsat olmuş, üniversiteye giden bir olarak bir alışverişimde o kadar chip para kazanacağım.

Cevap Ver

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!