TV8 Yan Ekran Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır?

TV8 Yan Ekran Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır?

Televizyon dünyasının en çok izlenen kanalından biri olan TV8 yan ekran uygulaması ile izleyicilerin de fikrini almakta ve programa yön vermektedir. Peki, nedir bu yan ekran uygulaması?

TV8 Yan Ekran Uygulaması Nedir?

Bu uygulama sayesinde TV8 yayınlanan yarışmalara ve programlara oy vermede, yorumda bulunmaya ve program tarafından açılan sorulara yanıt vermek için kullanılır. Yarışmacılara vermiş olduğunuz oy sayesinde kişi yarışmadaki yerini belirler. En çok merak edilen konulardan biri de ücretli olup olmadığıdır. Bu uygulama tamamen ücretsiz olarak indirilir. Sonrasında bazı yarışmalar ve programlar için ücretli, bazıları içinse ücretsiz olarak kullanılır. “ Survivor ” ve “ O Ses Türkiye ” gibi yarışmalar içerisinde, yarışmacı için göndereceğiniz her bir oy fiyatı 2,62 TL’dir. “ Rising Star Türkiye ” programında ise ilk oylama ücretsiz, sonrasındaki her oy ücretli olacak şekilde kullanılır.

TV8 Yan Ekran Uygulaması Nereden İndirilir?

Mobil cihazlarınızdan sürümleri indirmiş olduğunuz yere TV8 yan ekran uygulaması yazıp aratma yaptığınızda karşınıza çıkacaktır. Programı indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde yayına katılma şansı yakalarsınız. Evinizden jüri olmanın keyfini yaşarsınız. Anketleri doldurabilir merak ettiğiniz soruların cevaplarını görebilirsiniz. Kamera arkalarında yaşanan komik olayların fotoğraflarını görebilir, program çekimlerine katılım sağlayabilme ve konuk olarak dahi gidebilme imkânına sahip olabilirsiniz. Bunların yanı sıra sürpriz hediyeler de kazanabilirsiniz.

TV8 Yan Ekran Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Programın kurulumunu gerçekleştirdikten sonra uygulamayı açtığınızda yan ekran uygulaması açık olan yarışmalar ve programlar yer alır. Katılmak istediğinizi programın adını seçerek yorum yapabilir ya da oy vermek istediğiniz kişinin profiline tıklayarak oyunuzu kullanabilirsiniz. Ücretli olan uygulamalarda kredi kartınızı da kullanabilirsiniz. Yan ekranı kullanmak ile SMS arasında fazla bir ücret farkı olmadığından dolayı yan ekran uygulaması daha çok tercih ediliyor.

Bu uygulamada kendi adınıza profil oluşturmanız da mümkün. Programa ve tartışmalara sizde kendi profiliniz üzerinden yorumda bulunabilirsiniz. TV8 yan uygulaması android ve İOS cihazlarla uyumlu olarak çalışır. Bütün GSM firmaları ile anlaşması bulunmamaktadır. Bazı hatlarda sadece oy kullanılabilir, bazılarında sadece SMS üzerinden oy katılımı sağlanabilir.

TV8 yan ekran uygulamasına üye olunur mu?

Sosyal medya hesaplarınızı kullanarak TV8 yan uygulamasına üye olabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızdan birini ana ekran üzerinden seçip “ izin ver ” botuna basmanız yeterli olacaktır.

Bireysel Oyun Anketi TV8 Yan Ekranda Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Öncelikle anketi doğru bildiğiniz takdirde belirli bir puan kazanırsınız. TV8 tarafından oluşturulmuş bireysel ankette tamamen sizin tahmini düşünceleriniz sorulmaktadır. Herhangi bir yaptırımı söz konusu değildir. Bireysel oyun uygulamasını başlattıktan sonra karşınıza yarışmacılarla ilgili sorular yönelir. Siz de doğru düşündüğünüz şıkkı işaretleyerek gönderirsiniz. Sonucu hemen görerek doğru ya da yanlış olduğunu bilirsiniz. Bir hafta içerisinde en çok 75 TL değerinde puan kazanma şansınız vardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN