Kapat
Türksat Kablonet Telefon Kampanyaları 2017
Türksat Kablo 40 views 0

Türksat Kablonet Telefon Kampanyaları 2017

100 güldüren kampanyası ile telefon kampanyaları içeren ve 01.05.2017 ile 31.12.2017 tarihleri aralığında geçerli olmaktadır. Etkinlik bünyesinde kullanıcılar belirtilmiş olan; kotalı-sınırsız- akıllı sınırsız kablonet tarife çeşitlerinden birine, Kablo TV Üst Paket tarifesi, Altın Sinema paketi ile Kabloses paket tarife çeşitlerinden birine aynı esnada üye olabilmektedirler. Etkinlik bünyesinde 24 ay taahhüt istenmektedir. Etkinlik bünyesinde kullanıcılar ilk olarak; Analog KabloTV, KabloTV Üst Paket, 100 Mbps kadar 100 GB Kotalı-Duran Kotalı Kablonet, Altın Sinema Paketi, Kabloses her yöne 50 dakika paket tarifesi için üye olunacaktır.

Taahhüt süresince; 100 Mbps’ye kadar 100 GB Kotalı-Duran Kotalı Kablonet (34,01 TL) ile Analog Kablo TV, Kablo TV Üst Paket (25,99 Türk lirası), Altın Sinema Paketi (19,99 TL), Kabloses Her yöne 50 dakika paket (ücret alınmadan) tarifesi 79,99 Türk lirası şeklinde tatbik edilecektir. Kotalı İnternet tarife çeşitlerinde tarifede belirtilmiş olan GB`lar adına miktarlar her ay sabit şekilde faturalara yansıtılmaktadır. Kotalı sunumlar adına aylık olarak ödeme yapılan tutar, benzer hızın limitsiz tarifeyi geçmeyecektir. Bütün kotası bulunan hızlarda değerlendirilen artı GB adına (GB Sabiti 0,5 TL x değerlendirilen GB tutarı) kadar miktar faturaya ilave edilecektir. En son içerisinde yer alan GB miktarı adına kıstı ücret tatbik edilmeyecek olup tam GB tutarı alınmaktadır.

Kullanıcıların tarife değişikliğine gitmeleri halinde fiyatlar kullanıcılara yansıtılmaktadır. 100 Mbps düzeyinde 100 GB Kotalı-Duran Kotalı Kablonet, KabloTV Üst Paket, Altın Sinema Paketi, Kabloses her yöne 50 dakika paket tarifeler haricindeki tarifeler için yapılabilen tarife değişiklikleri, tarifeler içindeki farkın hesaplama yapılmasında dikkat edilecektir. Kullanıcılar taahhüt süreci döneminde Kablo TV Temel Pakete ile Vizioon Sinema Paketine geçiş yapamayacaklardır. Kullanıcılar taahhüt süresince ilk üye oldukları Kablonet, KabloTV ile Kabloses tarifesine geçiş yapabilirler.

Konuşturan Maksimum Keyifli Kampanya (2017)

Etkinlik bünyesinde kullanıcılar; KabloTV Temel Paket, Analog KabloTV’ye, 50 Mbps kadar (75 GB AKN) Eko Sınırsız Kablonet tarifesine, Kabloses her yöne 100 dakika paketi ile Vizioon Sinema Paket tarifesine üye olacaklardır. Kablonet, KabloTV aktivasyon tutarları alınmayacak olup Kabloses aktivasyonu istenmesi halinde 24 TL karşılığında sağlanmaktadır. 2 senelik taahhüt istenmektedir. Taahhüt sürecince; KabloTV Temel Paket, Analog KabloTV, 50 Mbps düzeyinde 75 GB AKN AKN’li Eko sınırsız Kablonet, Vizioon Sinema Paketi, Kabloses her yöne 100 dakika paketi tarifesi 54,99 TL/Ay olarak tatbik edilecektir. Etkinlik bünyesinde no tahsis tutarı (12 TL) alınmamaktadır.

Konuşturan HD Ve Sınırsız Kampanyası

Konuşturan HD ile sınırsız etkinlik bünyesinde kullanıcılar; KabloTV Temel Paket, Analog KabloTV’ye, 24 Mbps düzeyinde (50 GB AKN) Eko Sınırsız Kablonet tarifesi, Kabloses her yöne 100 dakika paket tarifesi için üye olunacaktır. Kablonet, KabloTV etkinleştirme işlemi tutarları alınmayıp Kabloses etkinleştirme işlemi istenmesi halinde 24 Türk lirası karşılığı olarak sunulacaktır. 2 senelik taahhüt istenmektedir. Taahhüt süreci boyunca; KabloTV Temel Paket, Analog KabloTV, 24 Mbps düzeyinde 50 GB AKN AKN’li Ekosınırsız Kablonet, Kabloses her yöne 100 dakika paket tarife 39,99 TL-Ay olarak tatbik edilecektir. Etkinlik bünyesinde no tahsis tutarı (12 TL) alınmamaktadır.

Sesin Olmaya Geldim Kampanyası

Sesin Olmaya Geldim kampanya bünyesinde Kablonet kullanıcıları; Kabloses her yöne 100 dakika paket tarifesi için üye olunması gerekmektedir. Talep edildiği durumda Kabloses aktivasyon sunumu 24 Türk lirası karşılığında hizmet sunulacaktır. 1 sene ya da 2 sene taahhüt istenmektedir. Kabloses her yöne 100 dakika paket tarifesi; 1 senelik taahhütle 2,99 Türk lirası-Ay, 2 sene taahhüt ile herhangi bir ücret ödenmeden tatbik edilecektir. Kampanya bünyesinde no tahsis tutarı (12 TL) alınmamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.