Kurumsal kullanıcıları için iş akışını hızlı bir hale getirecek, Türkiye Finans Kurumsal İnternet Şubesi güvenlik ve kontrol beklentilerini en iyi biçimde karşılayacak özel hallere sahiptir. Türkiye Finans Kurumsal İnternet Şubesi’ni kullanarak internet bankacılığı ile dünyanın her bir yerinden güvenli ve hızlı bankacılık hizmeti alabilir, internet şubenizi kuruluşumuzun kullanım gereksinimlerine göre güncel duruma getirebilirsiniz.

Şahsa Özel Duruma Getirerek Ana Anasayfa (Dashboard) İle İşlemler Daha Basit Ve Daha Hızlı

​Türkiye Finans Kurumsal İnternet Şubesi ana sayfasını kuruluşumuzun gereksinimlerine göre kişiselleştirerek özel duruma getirebilirsiniz. Hızlı para aktarımından ödemelerinize, hisse senedi (pay belgiti) işlemlerinden abone iş yeri özetine kadar 13 farklı widget (varsayımsal) arasından istediklerinizi sürükle ve bırak hususu ile ana sayfanıza taşıyabilir, favori prosedürlerinize saniyeler içerisinde erişebilirsiniz.

İnternet Şubesi

Türkiye Finans İnternet Şubesi, prosedür ve işlemlerinizi itimatla yapabilmeniz ve gizlilik halinizi koruyabilmeniz için ileri düzeyde gelişmiş olan güvenlik ayarlarına sahiptir.​ Türkiye Finans İnternet Şubesi ile gereksinim duyduğunuz bankacılık işlemlerini 7 gün 24 saat basit ve hızlı biçimde yapabilirsiniz. İnternet şubesi güvenilir bir hizmet verebilmek adına sağlam teknolojik altyapı ile muhafaza edilmektedir. Yalnız İnternet Şubesi’ni kullanırken kullandığınız web tarayıcılarının ve bilgisayarların güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Başkaca sizin için geliştirmiş olduğumuz güvenlik uygulamalarını kullanarak veri güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.​

Türkiye Finans İnternet Şubesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans Kurumsal İnternet Şubesi müracaatınızı, firmanızı temsile yetkili bireye mahsus noter tasdikli imza sirküleri ya da bireyin yetkisini gösteren ticaret sicil gazetesi kopyası ile en yakın Türkiye Finans Şubesi’ne giderek gerçekleştirmeniz mümkün.

Kurumsal İnternet Şubesine İlk Girişte Yapmanız Gerekenler

Web sitemizde var olmakta olan “Kurumsal ​İnternet Şubesi​” linkine tıklayın. Karşınıza çıkan ilk ekranda alakalı kısımlara kullanıcı numaranızı, cep telefonunuza otomatik kendiliğinden gönderilen geçici şifrenizi girin. Kurumla ilgili ve ilave kullanıcılar kullanıcı kodu kısmına, ilave kullanıcı kodlarını girmeleri icap etmektedir. Bu kademeden sonra cep telefonunuza tek kullanımlık giriş şifresi kısa mesaj olarak gönderilecektir. Mobil cihazınıza gönderilen tek kullanımlık olan şifreyi açılan ikinci ekranda alakalı bölüme girin. Sözleşme olan bölümü tasdik ettikten sonra kalıcı parolanızı ve şifrenizi tayin edin.

Kurumsal İnternet Şubesine Sonraki Girişlerde Yapmanız Gerekenler

Web sayfamızda bulunan “Kurumsal ​İnternet Şubesi​” linkine tıklayın. Açılan ilk ekranda alakalı bölümlere kullanıcı parolanızı, numaranızı, ilave kullanıcı iseniz kullanıcı kodunuzu girin. Bilgiler doğruysa şifrenizi girin. Kurumsal İnternet Şubesi’ne ilk girişte kullanacağınız şifrenizi isterseniz kısa mesaj olarak isterseniz telefonunuza indireceğiniz Mobil Şube uygulaması üstünden ya da Mobil Anahtar Şifre aygıtınızdan çoğaltarak alabilirsiniz. Mobil Anahtar Cihazı için Bireysel İnternet Şubesi üstünden müracaat edebilirsiniz. Bunların haricinde cep telefonları operatörleri vasıtasıyla kullanabileceğiniz Mobil İmza uygulamasıyla prosedürü imzalayarak Kurumsal İnternet Şubesi’ne girebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!