Turkcell yıllardır ülkemizde iletişim ve telefon cihazları üzerinden hizmet vermektedir. En iyi kalitede sunduğu hizmetin müşteri memnuniyeti ile karşılığını alır. Türkiye'nin birçok şehrinde çok sayıda kullanıcısı bulunan Turkcell çekim gücü ile de müşterilerine en iyi çekim kalitesini sunar. Geniş bir müşteri ağına sahip olması onu en iyilerden biri yapar. Hem yurt içinde hem de yurt dışında kullanıcılarına avantajlı paketler ile birlikte kesintisiz iletişim imkanı sunar. Turkcell birçok alanda müşterileri ile en kaliteli noktada buluşmayı hedefleyen bir şirkettir.

Turkcell İle Fatura Sorgulama İşlemlerinde Kolaylık

Turkcell fatura sorgulama işlemlerinizi online olarak halledebilirsiniz. Bunun için öncelikle www. turkcell. com adresine giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra site içerisindeki fatura öde sekmesine tıklayarak sorgulama işlemlerinize başlayabilirsiniz. Açılan sayfada fatura borç sorgulama ve ödeme seçeneğini göreceksiniz. Buradan TC kimlik numaranız ile faturanızı sorgulayabilirsiniz. Fatura sorgulama işlemi GSM Numarası İle Sorgulama ve Ad Soyad İle Sorgulama olarak ikiye ayrılır. İki şekilde de fatura miktarınızı, ödeme zamanınızı, hattınızda kalan paket kullanımınızı öğrenebilirsiniz. Kalan kullanımlarınızı görmek için Turkcell Hesabım özelliğini de kullanabilirsiniz.

Turkcell Online Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Turkcell internet sitesinden fatura sorgulama işlemi haricinde faturanızı da kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Turkcell ana sayfasından hesabım seçeneğine tıklayarak hesabınıza giriş yaptıktan sonra faturalar sekmesine giriş yapmanız gerekir. Açılan sayfada ödeme yapmanız gereken faturalarınız ve miktarları gözükecektir. Buradan fatura ödeme seçeneğine tıklamanız gerekir.

Daha sonra fatura seçimi başlığı altında ödemek istediğiniz faturayı seçim yapmak kaydı ile ödeme yapabileceğiniz tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerinizi Turkcell anlaşmalı bankalar ile kredi kartı ve ya banka kartınız ile yapabilirsiniz. Dilerseniz anlaşmalı bankalardan sizin kullandığınız bankacılık sistemlerinin otomatik ödeme seçeneğini aktifleştirerek otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Böylelikle aydan aya faturanızın ödeme gününü geciktirme gibi bir sorununuz kalmayacaktır.

Turkcell'in anlaşmalı olduğu bankalar arasında Akbank, Aktifbank, Albaraka Türk, Abank ( Alternatif Bank A.Ş ), Anadolu Bank, Burgan Bank, Deniz Bank, Citi Bank, Fibabank, Finans Bankası, Garanti Bankası, Halk Bankası, Şeker Bank, ING Bank, HSBC Bank, Kuveyt Türk Katılım Bankası, T.C. Ziraat Bankası, TEB, PTT, Türkiye Finans Katılım Bankası, Türkiye İş Bankası, Vakıf Katılım Bankası, Yapı ve Kredi Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası, Ziraat Katılım Bankası gibi bankalar bulunur.

Fatura Tutarınızı Öğrenmek İçin Turkcell.com.tr

Turkcell ana sayfasından hesabınıza giriş yaparak öğrenebileceğiniz bir diğer şey ise fatura tutarınız ve kullanımlarınızdır. Faturalarım kısmından fatura analizi seçeneğine tıklayarak açılacak olan sayfada aradığınız bu bilgileri bulabilirsiniz. Güncel fatura detayı kısmında yazanlar sizin bulunduğunuz ayda kullandığınız miktarlardır.

Geçmişteki faturalarınız hakkında kullanım detaylarını ve ücretlendirmeyi öğrenmek içinde görmek istediğiniz ayı seçerek bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Buradan paket aşım tutarınız dahil olmak üzere paket dışı kullanımlarınızı ve paket ücretlendirmelerinizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Kullanım detaylarınız da incelediğiniz bilgiler arasında doğru olmadığını düşündüğünüz durumlarda ya da bir sorun olması durumunda 532 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak fatura bilgileriniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

E- Fatura ve SMS Fatura Talimatları Nasıl Verilir?

Turkcell ana sayfasından hesabınıza giriş yaptıktan sonra faturalar kısmında fatura ayarlarım yazılı kısma giriş yapmanız gerekir. Açılan sayfada fatura gönderme yöntemleri adında bir kısım çıkacaktır. Burada e- fatura ve SMS seçeneklerinden istediğinizi aktif hale getirerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu sayede faturalarınızı mail yolu ile görebilirsiniz. Faturanın gelmesini istediğiniz mail adresinizi ilgili kutucuğa yazıp onaylamanız gerekir. Daha sonra e-faturaya geç seçeneğine tıklayarak artık faturalarınızı mail hesabınızda görebilirsiniz.

Vodafone Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell Fatura Ödemeleri Nasıl Yapılır?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!