Turkcell bedava internet şartları

Turkcell bedava internet şartları

Türkiye’de en iyi operatör olan Turkcell’in rekabet kurulunun belirlediği şekilde en pahalı hat olmak zorunda olması onun müşterilerine sadakatlerinin karşılığında bedava internet kampanyaları yapmama şartını getirmez. Siz de en pahalı hattı kullandığınızı ve sömürüldüğünüzü düşünebilirsiniz ama Turkcell müşteri için bir takım jestler yapıyor. Birkaç şart koşup bedava internet veriyor. Kaldı ki bu şartları gerçekleştirmek ziyadesiyle basit. Turkcell’in fiyatları diğer operatörlere göre daha pahalı olduğu için 1 GB internet yapmak için bile çok fazla para harcayacakken şartları gerçekleştirerek tek bir kuruş bile cebinizden çıkmadan ücretsiz olarak bedava internet kullanabilirsiniz. Bedava internet kullanımı şartları mesela tarihle sınırlanabilir. İki adet tarih verir Turkcell ve bu tarihler arasında geçerlidir diye şart koşar. Turkcell’in bu kampanyalarını ve şartlarını kendi sitesinden de inceleyebilirsiniz. Böylesi hem daha sağlıklı olur hem aklınıza takılan bir soru olduğunda Turkcell’in iletişim hizmetlerini kullanarak soruyu daha hızlı sorup cevap alabilirsiniz.

Turkcell BİP Arkadaşını Getir 1 GB’ı Götür kampanyası bedava internet şartları

BİP uygulamasının birçok kampanyasından sadece biri olan 5 tane arkadaşınızı kayıt olmaya zorlamak sizin için çok karlı olacaktır. Çünkü sizde de BİP uygulaması olduğu için hem arkadaşlarınızla BİP Messenger üzerinden konuşabilirsiniz ve hem de 5 arkadaşınızı getirdiğiniz takdirde 1 GB hediye internetin hattınıza tanımlanmasına olanak sağlayabilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken uygulama içerisinden arkadaşlarınıza davet göndermek ve 5 kişi olduğu zaman uygulamayı indiren hattınıza 1 GB internet tanımlanacak. Bu bedava interneti kazanma şartları demin de anlatılan gibi 5 kişinin tamamlanması. Ayrıca diğer şartlar Turkcell kullanıcısı olmak ve BİP uygulamasını indirmiş ve kullanıyor olmak. Uygulama içinden arkadaşlarınıza davet gönderebilirsiniz başka bir yerde gönderemezsiniz. Daveti 5 kişiden fazla kişiye gönderebilirsiniz ve 5 kişi davetinizi kabul etmediği müddetçe bedava internet sahibi olamazsınız. 5 kişinin davetinizi kabul etmesi aynı zamanda bedava 1 GB internetin hattınıza tanımlanması anlamına gelir.

Turkcell BİP’ten Mesaj At 1 GB İnternet Kazan kampanyası şartları

Turkcell’in bedava interneti kazanmak için çok fazla işlem karşınıza çıkabilir. Bunlardan biri yukarıda anlatılan şekilde biri de Goller Cepte uygulaması sayesindedir.  Bunu uygulamaları indireceğiniz mağazalar bölümüne girerek arama kısmına goller cepte yazıp yapabilirsiniz. Goller cepte yazdıktan sonra çıkan uygulamayı indirerek 500 MB bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell’in kendi uygulamalarının kullanılmasını artırmak için pazarlama tekniği olan bedava internet kampanyaları çok fazla da şart koşmuyor. Turkcell sahibi olmak ve uygulamayı indirmek interneti kazanmanız için yetiyor.  Son olarak bir de tabi uygulamaya giriş yapmalısınız.  BİP’ten mesaj atarak 1 GB internet kazanacağınız kampanyasına gelecek olursak uygulamayı 5 gün boyunca arkadaşlarınla mesajlaşmak için kullanarak bedava internet kazanabiliyorsunuz. Bu pazarlama taktiği de şunu içeriyor, uygulamayı indirerek de internet kazanabiliyorsunuz ama uygulamayı indirip silebilir insanlar. Uygulamanın kullanılması için de bir pazarlamaya ihtiyaç var ve bu da bedava internet vererek oluyor.

https://www.bukampanya.com/turkcell-bedava-internet-kampanyasi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. İdris kahraman dedi ki:

    Kolay bir yol ile 1 gb internete sahip oldum, tamda interetimin azaldığı ay sonunu nasıl getireceğim dediğim günlerdi ilaç gibi geldi gerçekten, turkcell'in bu bedava kampanyalarına bayılıyorum.

BİR YORUM YAZIN