Turkcell bedava internet nasıl alabilirim

Turkcell bedava internet nasıl alabilirim

İletişim sektörünün köklü ve büyük şirketlerinden olan Turkcell müşterilerinin memnuniyeti için pek çok kampanya yapmaktadır. Bu kampanyalardan biri de müşterilerine sağladığı bedava internet kampanyasıdır. Peki, Turkcell abonelerinin bedava internet sahibi olmak için nerelere başvurmak gereklidir? Turkcell’in bedava internet hediyesi olan kampanyalarından bir tanesi BİP uygulaması indiren müşterilerinedir. Bip uygulaması indirip kayıt olan müşterilerine 1 Gb hediye internet kazanıyor .Bip uygulaması ile mesajlaşma, konuşma işlemleri yapabilmekteyiz. Bir ay geçerli 1gb bip kampanyası ile internetin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Bip uygulamasını applestore veya playstorelerden tek tıkla kolaylıkla indirebiliriz.Turkcel müşterileri Bip uygulamasını kullandıkları zaman da internet hediyesi almaktadırlar, mesajlaştıkça kazanıyorlar, kazandıkça mesajlaşıyorlar. Bip’ten arkadaş grubunu kurup mesajlaşan müşteriler 1 gb internet hediyesi kazanıyorlar. Bip’ten 5 gün boyunca her gün 10 mesaj atan müşterilere de Turkcell’den 1 gb internet hediyesi vardır. 1 ay içerisinde 250 mesaja ulaşan bip kullanıcıları 2 gb bedava internet kazanıyorlar.

Turkcell müşterileri fizy üyesi olup müzik dinleyebilirler. Fizy üyesi Turkcell aboneleri Fizy’den müzik dinlerken internet ücreti ödemiyorlar. Fizyden müzik dinlerken internet ücreti ödemedikleri gibi müzik dinlerlerken bedava 250 mb, 500 mb ve 1 gb ücretsiz internet hediyesi kazanıyolar. 250 mb internet hediyesi kazanmak için 1 ay içerisinde 100 ile 249 adet arasında şarkı dinlemek, 500 mb internet hediyesi kazanmak için 250 ile 499 adet arasında şarkı dinlemek, 1 gb internet hediyesi kazanmak için 1 ay içerisinde en az 500 adet şarkı dinlemek gereklidir. 250 mb, 500 mb ve 1 gb internet hediyeri 30 gün geçerlidir. Bip uygulaması kullanan Turkcell aboneleri bip uygulaması olmayan arkadaşlarını bip kullanmaya davet ettiklerinde ve 5 adet arkadaşı bip kullanmaya başladığında 30 gün boyunca yurt içi kullanımlarda geçerli 1 gb internet hediyesinin sahibi olmaktadırlar.

4.5 G kullanan Turkcell müşterileri bipten sesli arama ve görüntülü arama yaptıklarında internet harcamazlar, bedava kullanım yaparlar. Turkcell müşterileri her gol 100 mb kampanyasıyla da bedava internet kazanabilirler, Seçtikleri takımın her golünde 100 mb internet hediyesi kazanırlar. 100 mb internet hediyesi 1 haftalık kullanımda geçerlidir.  Çalarken dinlet üyesi olan Turkcell aboneleri istedikleri şarkıyı doya doya dinletirlerken 300 mb internet hediyesini de beraberinde kazanıyorlar. 300 mb internet hediyesi 1 aylık kullanımda geçerlidir. Bedava internet hediyelerinin yanı sıra Turkcell müşterilerinin çok uygun fiyatlara internet sahibi olabilme gibi de bir hakları vardır. Bip 5 gbdata internet paketine 9,9 lira gibi bir fiyata sahip olmaktadırlar, 1 aylık 5gb paket kullanımını sade 9.9 liraya sahip olurlar. Bip 1 gbdata paketini de 2.9 liraya sahip olurlar ve 1 aylık kullanım hakkı elde ederler.

https://www.bukampanya.com/turkcell-bedava-internet-kampanyasi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN