Kapat
Turkcell bedava internet nasıl yapılır
Turkcell Kampanyaları 2.581 views 0

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2017

Turkcell GSM operatörü 1994 yılından bu yana mobil iletişim alanında hizmet sunan yerli bir şirkettir. Turkcell’in yapılan testler sonucunda diğer operatörlere kıyasla daha hızlı bir internet sunduğu hemen herkes tarafından bilinir. Müşteri desteği ve çekim gücü bakımından da insanların beğenisini, müşterilerinin sadakatini kazanmıştır. Günümüzün olmazsa olmazı internet konusunda da Turkcell müşterilerinin yüzünü güldürecek kampanyalara imza atmaya devam etmektedir.

Turkcell 4.5 G 1GB Bedava İnternet

Turkcell faturasız müşterilerinin ‘Bip’ kullanımına yönelik bir kampanyadır. Yalnızca Bip uygulaması kullanırken geçerli olacak 1 GB internet kampanyası hazır kart “Üçlü Paketler Kampanyası” ile birlikte verilmektedir. Üçlü paket kullanan müşteriler bu kampanyadan otomatik olarak faydalanmaktadır.

Turkcell Bayiiden İzninize Haftalık 1 GB Bedava İnternet

Müşteri dilediği Turkcell Cep Merkezi’ne uğrayarak izinlerini aktif ettiği takdirde kampanyaya katılım sağlamış olur. Yalnızca bir defa katılım sağlanır. Hatta tanımlanan 1 GB internetin 1 hafta kullanım süresi bulunmaktadır.

Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası

Turkcell müşterilerinin göstermiş olduğu yoğun talep üzerine bu kampanya tekrar gündeme gelmiştir. Bu kampanya sayesinde milyonlarca Turkcell müşterisi bedava internet kazandı. Kampanya 1 Eylül 2017 tarihine kadar devam edecek. Hesabım uygulamasına giriş yapıp, telefonu sallayarak 10 GB’a varan internet hediyelerini kap.

Turkcell Çağrı Merkezi 1GB İnternet

Platinum abonelere özel ve farklı olduklarını hissettiren bir kampanyadır. Çağrı merkezini arayıp bazı durumlarda bekletilen platinum müşterileri bedava internet kazanıyor. Bir diğer yandan Platinum Çağrı Merkezi Memnuniyet Kampanyası olan bu kampanyada abonelerin çağrı merkezine belirlenen sürede bağlanamaması, aşırı bekletilmesi ve aradıklarında ulaşamaması gibi durumlara çözüm sağlanıyor. Sorunu adeta bir kampanyaya çeviren Turkcell 2 dakika ve üzerinde bir süredir hatta bekleyen müşterilerine aylık 1 GB internet hediye ediyor.

Turkcell Kamu Ekstra Paket 12 Ay 5 GB İnternet

Turkcell, belirtilen Kamu Ekstra Paketine gelen müşterilere 12 ay boyunca her ay 5 GB internet hediyesi verir. 31 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan belirtilen pakete geçen herkes otomatik olarak faydalanır. Kamu çalışanlarına özel bu pakete geçiş yaparak internetin keyfini sürebilirsiniz.

Turkcell GNÇ Gece 1 GB İnternet

Genç Turkcell faturalı müşterileri kapsayan bu kampanya için Gnç Eko Yıllık Abonelik ve Genç Eko Paketlerinden birine sahip olunması yeterlidir. Bu paketlerden birine sahip genç müşteriler otomatik olarak hatlarına tanımlanan ve gece 22.00 – 06.00 saatleri arasında geçerli olan 1 GB internetten yararlanırlar.

Turkcell Kamu Kurum 6 Ay 6 GB İnternet

Bireysel faturalı ve faturasız hat sahipleri gibi kamu çalışanları için de bedava internet kampanyası bulunmaktadır. Kamu Kurum Mini 2 GB, Kamu Kurum Midi 2GB, Kamu Kurum Midi 4 GB, Kamu Kurum Mini 4 GB ve Kamu Kurum Mega paketlerine sahip ya da bu paketlerden birine geçiş yapan bir müşteri otomatik olarak bu kampanyadan faydalanır. Ancak hediye internet otomatik olarak hattınıza tanımlanmazsa KAMU6GB yazıp 2200’a SMS göndererek ya da çağrı merkezini arayarak bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür. 6 ayda bir kazandığınız bu 6 GB hediye internetiniz süre sonunda devir eder.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Turkcell Turbo 2 GB Yıllık Abonelik Kampanyası!

Turkcell “Kim 1 GB İnternet İster?” Kampanyası

Bip uygulamasını indirerek giriş yapılır. Ardından menüdeki arama bölümünden Kim 1 GB ister yazarak arama yapılır. Bulunan kanal takip ederek sorulan sorular cevaplanır ve ödüller toplanır.

‘Kim 1 GB ister?’ kanalını takip ederek sorulan 15 soruya doğru cevap veren her müşteri 1 GB internet kazanır. İlk 3 soruya doğru cevap veren kişi 50 MB kazanır, ilk 6 soru için 100 MB derken böylelikle ödüller katlanarak devam eder.

GNÇ Full 10 GB Paketine 1 GB Bedava İnternet Paketi

Faturasız GNÇ Full 10 GB paketi kullanan aboneler 30 TL yükleme yaptığı zaman 1 GB bedava internet kazanır. 1000 DK 5 GB’ı gece geçerli olan toplam 10 GB internet, 1000 SMS ve 30 TL yüklemeye 1 GB bedava internet hediyedir. Paketin fiyatı 45 TL olup, paketi almak için GNC FULL 10GB yazıp 2222’ye göndermek gerekir.

Turkcell TL yüklemesine 1 GB İnternet

Turkcell Hesabım uygulamasından TL yükleyen faturasız, hazır kart sahipleri 1 gün geçerli bedava 1 GB internet kazanır.

Turkcell 12 GB İnternet

Turkcell sarı kutu kullanan müşteriler buradan hiçbir ek ücret ödemeden ücretsiz internet alabilir. Sarı kutu puanları ile her ay 9500 puan karşılığı her ay 1 GB internet 1 sene boyunca bedavadır. Paketi almak için sarı kutu üyeliğine giriş yapılarak hemen al butonu basılır ve sarı kutu kullanan Turkcell müşterileri yine internet kazanır.

Turkcell Goller Cepte 500 MB İnternet

Goller cepte uygulamasını Google Play Store veya App Store’dan indiren Turkcell müşterileri otomatik olarak 500 MB internet hediyelerini alırlar. Bunun yanı sıra uygulama üzerinden arkadaşlarını bu uygulamayı indirmeye davet eden ve bunu başaran müşterilere ek olarak 500 MB daha internet hediye edilir.

Turkcell Fırtına Paketlerine Özel Bedava İnternet

Fırtına 4 GB ya da Fırtına 8 GB paketini kullanan müşterilere 1 GB internet hediye edilir. Fırtına 16 GB Platinum müşterilerine yalnızca Bip’te geçerli 5 GB internet de verilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.