Kapat
Türk Telekom Paketleri 2018
GSM 177 views 0

Türk Telekom TV8 Ek 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturalı gsm kampanyalarına bir yenisini daha ekledi! TV8 teklifleri ek 2 gb kampanyası ile müşteri portföyünü giderek büyütmeye devam ediyor. Siz de hala bir Türk Telekom kullanıcısı değilseniz, hemen kampanyaya katılın, Türk Telekom’lu olmanın tadını çıkarın!

Kampanya Detayları;

Kampanya 30.06.2017 tarihine kadar geçerlidir. Yeni hat satın alan ya da numarasını farklı operatörden Türk Telekom’a taşıyan müşterileri kapsamaktadır. Kampanyaya dahil olabilmek için Prime o ses türkiye, survivor, prime survivor, o ses türkiye paketlerine yeni hat aktivasyonu yapılmalı ya da numara taşınmalıdır. Halihazırda Türk Telekom abonesi olan müşteriler ise Selfy paketinden o ses türkiye ya da survivor paketine geçiş yaparak kampanyadan yararlanabilir. 12 aylık taahhüt altına giren müşteriler, bu koşulları yerine getirdiği takdirde 12 ay boyunca 2 gb ücretsiz internet hakkı kazanmaktadır. Türk Telekom müşteri hizmetlerinden ya da cep telefonunuzdan TV8 2GB yazıp 5555’e göndererek kampanyaya dahil olmanız mümkündür. Kullanılan hatta farklı bir internet hediyesi bulunuyorsa, otomatik düşülecektir. Hediye internet ay bazındadır. Kullanılmayan internetler bir sonraki aya devretmez ve her ay 2 GB’lık hediye hakkı otomatik yenilenir. Hediye hakkı farklı kişilere transfer edilememektedir. Müşteri mevcut hattını iptal ettirir ya da farklı bir gsm operatörüne numara taşıma işlemi gerçekleştirirse, verilen indirim sistem tarafından iptal edilecektir. Müşteri Türk Telekom hattını, yine Türk Telekom bünyesinde farklı bir pakete geçirdiği durumda ise, fatura dönemi sonunda verilen hediye sistem tarafından devre dışı bırakılacaktır.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar, yurtiçi 4.5 g kullanımını onaylamış sayılmaktadır. Cihaz uyumu sim kart ile devam ettiği sürece 4.5 g hizmetinden faydalanılmaya devam edilecektir. Avea tarafından hazırlanan bu kampanyada firma tüm haklarını saklı tutmaktadır. Kampanyayı dilediği zaman değiştirebilir, iptal edebilir ya da sonlandırabilir. Avea gsm operatörü, hizmetine Türk Telekom çatısı altında devam etmektedir.

Kampanya ile ilgili fiyatlandırma ve tarife detaylarını www.turktelekom.com.tr adresinde kampanyalar bölümünde bulabilirsiniz. www.turktelekomtv8.com adresi aracılığı ile ise, müşteriler TV’de hiç yayınlanmamış içerikleri izleme ayrıcalığına sahip olacaktır. Siz de bu kampanyadan faydalanmak için hemen tıklayın!

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Türk Telekom Online Nedir ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.