Kapat
Tivibu Nedir?
GSM 500 views 0

Türk Telekom Tivibulu Mobil Kampanyası

Türk Telekom’dan yepyeni bir kampanya müşterilerini karşılıyor. Yüksek internet tarifesi ve Tivibu’yu cepten izleme keyfi ile tam size göre olan bu kampanya, yaza damgasını vuracak gibi görünüyor. Hala Türk Telekom’lu değilim diyorsanız, hemen Türk Telekom abonesi olun, mükemmel kampanyalardan ve avantajlardan siz de faydalanın.

Kampanya Detayları

Müşteriler numara taşıma işlemi gerçekleştirerek ya da Türk Telekom abonesi ise, faturasızdan faturalıya geçerek kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Yeni hat tesisi ile de kampanyaya dahil olunabilmektedir. Kampanya 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir. Müşteriler kampanyaya dahil olduklarında 24 ay boyunca Tivibu’yu ücretsiz olarak kullanmaktadır. Taahhüt vermek için “SOZ” yazarak 5555’e kısa mesaj gönderilmelidir. Tivibu içeriğinde sinema, belgesel, dizi, spor gibi pek çok kanal bulunmaktadır. 24 ay boyunca ücretsiz yararlanılacak Tivibu paketi, süper paket olarak sunulmaktadır. Tivibu’yu 24 ay boyunca ücretsiz kullanabilmek için “TIVIBULU” yazarak 5555’e kısa mesaj gönderimi gerçekleştirilmelidir. 24 aylık süre sonunda Tivibu’ya ait ücretler müşteri tarafından ödenmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için Türk Telekom tarafından sunulan evrakların imzalanması gerekmektedir. Tivibu ile birlikte müşteriye teslim edilen cihazlar TTNET’e aittir. Müşteri kampanyadan ayrılır ise, 7 gün içerisinde cihazları çalışır vaziyette TTNET’e teslim etmekle mükelleftir. Teslimini gerçekleştirmeyen müşterilerin faturasına cihaz bedelleri yansıtılacaktır. Müşteriler talep ettiği takdirde uydunun dışarıya kurulması nakit 125 TL, faturaya yansıyacak şekilde taksitli fiyatı ise 132 TL olarak belirlenmiştir. Taksit vadesi 12 aydır.

Tivibu kampanya ile ilgili tüm haklarını saklı tutmaktadır. Dilediği zaman değişikliğe gidebilir. Tivibu, altyapının bulunduğu yerlerde kullanılabilmektedir. Kampanya kapsamındaki fiyatlar aşağıdaki gibidir

6 GB 750 DK 1000 SMS ve Tivibu Süper Paket 45 TL

4 GB 750 DK 1000 SMS ve Tivibu Sinema Paketi 35 TL

Müşteriler taahhütsüz faydalanmak istediği durumda ise,

6 GB 750 DK 1000 SMS ve Tivibu Süper Paket 57 TL

4GB 750 DK 1000 SMS ve Tivibu Sinema Paleti 47 TL

Müşteriler veri işleme izni vermiş olduğu takdirde 2 TL indirim hakkı kazanacaktır. Detaylı bilgiyi www.turktelekom.com.tr adresinde bulabilirsiniz. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Miles&Smiles 5000 Mil Puan Kampanyası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.