Kapat
Türk Telekom Paketleri 2018
GSM 156 views 0

Türk Telekom Taraftar Takipsiz 500 Tarifesi

Türk Telekom bu kez de taraftarlar için başlatmış olduğu mobil tarifeler ile karşımıza çıkıyor. Survivor, O Ses Türkiye, Selfy, Aile Kampanyaları, Gençler İçin Kampanyalar gibi pek çok seçeneğin ardından bu kez de taraftarları düşünüyor. Siz de sıkı bir taraftarsanız Türk Telekom’un sunmuş olduğu avantajlardan hemen faydalanabilirsiniz. Taraftar rakipsiz 500 tarifesi ile bol bol konuşup mesajlaşmanın yanında cepten internetin keyfini çıkarmak istiyorsanız hemen en yakın Türk Telekom bayisini ziyaret edin!

Taraftar Rakipsiz 500 Tarifesi Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında her yöne 500 DK, her yöne 1000 SMS ve 2 GB cepten internet avantajları bulunmaktadır. Kampanyadan yeni tesis mobil hatlar, numara taşıma ile gelen kullanıcılar, Türk Telekom faturasız ve faturalı hatlar yararlanabilmektedir. Aylık 19 TL olan bu tarife ile, kullanıcılar taraftar tarifesine dahil olan kullanıcılar ile sınırsız görüşebilmektedir. Taahhütlü fiyat 12 ay için 19 TL iken, taahhütsüz fiyat ise 29 TL’dir. Müşteriler süre bitiminde dakikası 70 kuruştan ücretlendirilmektedir. İnternet aşımlarında ise 250 MB 7 TL olarak belirlenmiştir. Fenercell, Konyasporcell, Gsmobile, Bursasporcell, Kafkafcell, Gözgözcell, İzmircell, Trabzoncell, Samsuncell ve Barcelona grup içi tanıma dahildir. Tahhütlü fiyat 12 ay için geçerlidir. Dakikalar 6 SN’lik periyotlar halinde ücretlendirilmektedir. Dönem içerisinde kullanılmayan dakikalar, internetler ve kısa mesajlar bir sonraki aya devretmemektedir. Maksimum internet aşım ücreti 42 TL’dir. Müşteriler aşım için daha fazla ücret ödememektedir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Kampanyaya katılmak için gerekli işlemleri yaptıktan sonra SOZ yazarak 5555’e kısa mesaj gönderilmelidir. Müşterilerden gönderdikleri kısa mesajlar karşılığında 1 TL ücret tahsil edilmektedir. Müşteriler taahhüt verip kampanyadan ayrılmak istedikleri durumda kullanım durumlarına bakılacak ve ay bazında lehine olan tutar ne ise cezai bedel olarak yansıtılacaktır. Türk Telekom Taraftar Rakipsiz 500 Tarifesi’ne geçiş yapan müşteriler 4.5 G kullanımını kabul etmiş sayılmaktadır. 4.5 G uyumlu tüm cihazlarda sim kart kullanımını gerçekleştirebilmektedirler. Türk Telekom mobil hatlar ile ilgili hizmetleri Avea sağladığından kampanya ile ilgili tüm hakları saklı tutmaktadır. Dilediği zaman iptal edebilir, sonlandırabilir ya da değişiklik yapabilir.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Turkcell TL Yükleme Nedir ve Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.