Kapat
Türk Telekom Prime Kampanyaları
Türk Telekom Kampanyaları 313 views 0

Türk Telekom Prime Kampanyaları 2017

Sizlere hususi yurt içi ile yurt dışı üstünlüklerinden hususi kullanıcı hizmetlerine, alışveriş faydalarından popüler restoran ile seyahat imtiyazlarına; yaşamınıza renk katacak bir hayli imtiyaz türk telekom prime camiasında sizleri bekliyor. Şayet Türk Telekom’un evde İnternet veya mobil sunumlarından rastgele birine sahipseniz, sizler de bu imtiyazlarla dolu camiaya giriş yapabilirsiniz. Yapılması gerekli olan Türk Telekom şubelerine gelmek akabinde Türk Telekom Prime tarifelerinden birine geçiş yapmak. Şayet sizlerde yaşamdan daha fazla keyif almak isteyen kişilerdenseniz, sizleri de Türk Telekom Prime’a beklemekteyiz.

Prime ilk 3 ay sınırsız evde internet

Prime ilk 3 ay sınırsız evde İnternet etkinliğinde evde sınırsız İnternet tecrübesi Prime imtiyazları ile birlikte sizleri beklemekte. Etkinlik bünyesindeki 100 GB AKN’li paket çeşitlerinden birine gelin, ilk 3 ay direkt şekilde geçeceğiniz Fullimitsiz paketler ile sınır olmaksızın İnternet bağlantısının keyfine varın.

Etkinlikten bireysel güncel Türk Telekom Prime kullanıcılarımız 2 sene taahhüt verilmesi ile yararlanabilirler. Etkinlik tutarları 2 sene süresince indirimli olup taahhüt süreci bitiminde yürürlükteki tarife tutarı işleme koyulacaktır. Etkinlik bünyesinde etkinliğe katılan kullanıcılarımız ilk 3 ay direkt olarak Fullimitsiz (AKN’siz) paket çeşitlerine taşınmasıyla sınır olmayan İnternet bağlantısından yararlanacak, 4. aya geçilmesiyle 100 GB AKN’li paket türüne geçiş yapacaktır. Etkinliğe katılım yapan kullanıcılarımız Prime imtiyazlarından yararlanabilecektir. Alo Paket ulaşımı ile İnternet bağlantısı seçim yapıldığında, Alo Paket aylık durağan tutarı (18 TL), Prime ilk 3 ay sınırsız İnternet etkinliği bünyesinde 2 yıl süresince aylık 10 TL olup etkinlik ücretlendirme kısmındaki tutarları içindedir. Etkinlik süreci akabinde sunumun yürürlükteki tarife tutarı geçerli olmaktadır.

Durağan telefon hattı bulunmayan kullanıcıların müracaatlarında bir kere özel olarak alınan 16 TL (vergiler içinde) ALO Paket Bağlantı Ücreti etkinlik bünyesinde ücretsizdir. Türk Telekom durağan telefon hattı olan kullanıcılarından bir kereye özel şekilde alınan 16 TL (vergiler içinde) ALO Paket Geçiş Tutarı, etkinlik bünyesinde 10 TL’dir. Etkinlikten sade İnternet sunumu (telefonsuz şekilde) ile de faydalanılabilir. Sade İnternet seçiminde, Sade İnternet ulaşım tutarı (aylık 18 TL) etkinlik bünyesinde 2 sene süresince aylık 10 TL olup etkinlik ücretlendirme bölümündeki tutarlar içindedir.

Etkinlik süreci akabinde sunumun yürürlükteki tarife tutarı geçerli olmaktadır. Sade İnternet sunumu müracaatlarında, durağan telefon hattı ile İnternet sunumu aboneliği bulunmayan yeni kullanıcılarından bir kereye özel şekilde alınan 10 TL (vergiler içinde) Devre Hazırlama Tutarı, etkinlik bünyesinde ücretsizdir. Güncel abonelik durumlarında alınan 192 TL (KDV içinde) bağlantı tutarı, 2 sene süresince aylık 8 TL olup etkinlik ücretlendirme bölümündeki tutarları içindedir. Etkinlik Katılım Tutarı; etkinlik katılımları durumunda alınmış olan 48 TL (KDV içinde) Alo Paket ya da Sade İnternet etkinlik katılım tutarı, 2 sene süresince aylık 2 TL taksitli şekilde ücretlendirme kısmındaki tutarlar içindedir.

Prime Cepte Yaz Kampanyası

Yaz tatilindeyken evinde bulunan İnternet paketini kullanım yapamayan Prime kullanıcılarımızın cep hatlarına 3 ay süresince 10 GB hediyedir. Prime ile 10 GB, Prime ile 15 GB ve Prime ile 20 GB tarifelerine gelmekte olan, etkin bir Türk Telekom evinde İnternet aboneliği yer alan, veri İşleme İzni veren kullanıcılarımız sms ile CEPTE YAZ boşluk TCKN yazıp 5555’e gönderilmesiyle etkinliğe katılım yapabilirler. Prime’la 10 GB, 15 GB ile 20 GB tarife çeşitlerine gelen faturalı bireysel kullanıcılarımız etkin bir Türk Telekom evlerinde İnternet abonelikleri mevcutsa, Veri İşleme İzni vermiş oldukları halinde 1 aylık periyotlar ile 3 ay süresince tarifelerine ilave 10 GB kazanım yapabilirler.

Her kullanıcı etkinliğe 1 defa katılım gerçekleştirebilir. Aynı TCKN üzerinden bir mobil hat etkinliğe dahil olabilir. Etkinlik iptali halinde sunulan ilave yarardan ötürü ceza yansıtılmamaktadır. Etkinlik bünyesinde sağlanan yararın sona ermesinin akabinde, alakalı hatta tanımlı olan diğer bir data paketi veya data yararı bulunmuyorsa var olan tarifesi üstünden ücretlendirme uygulanır. 31 Ekim itibariyle etkinlik katılımı sona erecektir. Geçerlilik sürecinde kullanım yapılmayan yararlar geçerlilik süreci neticesinde iptal edilecektir. Avea iletişim sunumları A.Ş. etkinlik şartlarında farklılık yapma hakkını gizli tutmaktadır.

Prime Aile İndirimi Kampanyası

Türk Telekom evlerde İnternet ya da ev telefonu kullanıcıları Prime ile 10 GB, Prime ile 15 GB ya da Prime ile 20 GB Tarife çeşitlerinden 10 Türk lirası indirimli yararlanıyor. Prime Aile İndirimi etkinliği ile Prime ile 10 GB, Prime ile 15 GB ya da Prime ile 20 GB Tarife türlerinden bir tanesine numara taşıma, güncel hat tesisi ya da faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapılmasıyla gelen ve 24 fatura zamanı Türk Telekom faturalı hat tarifelerinde kalma sözünde bulunan kullanıcılarımız, etkin bireysel Türk Telekom ev telefonu ya da Türk Telekom evlerde İnternet bağlantıları bulunması halinde 24 fatura zamanı süresince aylık 10 Türk lirası durağan tarife tutar indirim kazanımı sağlanır.

Tutarlara KDV ile ÖİV içindedir. Tarife, paket veya etkinlik bünyesinde hattınıza tanımlanmış olan konuşma süreleri; yarışma sunumları, muhabbet hatları, Türk Telekom kullanıcı sunumları, tüm katma değerli sunum yapılan numaraları ile hususi servis numaralarına yapılmış aramalar, KKTC içinde olmak kaydı ile yurt dışında gerçekleşen değerlendirmeleri, faks, data, WAP kullanımlarını içermektedir.

TV8 teklifleri ek 2GB hediye kampanyası

Belirtilmiş olan tarifeler ile beraber 1 sene süresince ücretsiz Türk Telekom Müzik Premium ile Tivibu Go aboneliği, her ay 10 tane O Ses Türkiye ile Survivor yarışma türlerinde ücretsiz şekilde oy kullanım hakkı ödül verilmektedir. Başkaca bu tarifede olan kullanıcılar www.turktelekomtv8.com bağlantısı üzerinden O Ses Türkiye ile Survivor yarışmalarına dair daha evvel herhangi bir yerde yayımlanmamış ücret talep edilmeden içeriklere erişim sağlayabilirler. Belirtilmiş olan tutar, tarifeye cep numaraları taşıma, yeni hat etkinleştirmesi ya da Türk Telekom mobil faturasız tarife çeşitlerinden geçiş şekliyle gelen bireysel kullanıcılarımıza, 1 sene taahhüt şartı ile sunum yapılmaktadır.​​​​​​​ Etkinlik 19 Nisan 2017 ile 30 Haziran 2017 tarihleri aralığında geçerli olmaktadır.

Etkinlikten yararlanmak adına TV8 2 GB yazıp 5555’ e gönderilmesiyle ya da kullanıcı hizmetleri kanalları vasıtasıyla etkinliğe kayıt yapılması gerekir. Alakalı hatta tanımlı değişik bir İnternet yararı olması durumunda ilk olarak TV8 teklifleri 2 GB ödül etkinliği bünyesinde sağlanan İnternet kullanım hakkından eksiltilecektir. Etkinlik içerisinde sağlanan yararın sona ermesinin akabinde, alakalı hatta tanımlı diğer bir data paketi veya data yararı bulunmuyorsa kullanıcı var olan tarifesi üstünden ücrete tabi tutulur. Etkinlik bünyesinde sağlanan yararın geçerlilik süreci bir fatura zamanı olup, bu dönem içinde değerlendirilmeyen yararlar geçerlilik süreci bitiminde sıfırlanacaktır.

Etkinlik bünyesinde sağlanan yarar diğer bir hatta transfer yapılmayacak ve 3. kişilere devir yapılmayacaktır. Etkinlik bünyesinde sağlanan İnternet hakları yalnızca yurt içi kullanım durumunda geçerli olmaktadır. Mevzu bahis ücretsiz İnternet hakları, KKTC İLE yurt dışı kullanım haklarını içermektedir. Etkinliğin geçerli olduğu zaman içinde alakalı tarifeler haricinde diğer bir tarifeye geçilmesi durumunda sunulmuş olan İnternet yararı ile alakalı fatura dönemi bitiminde iptal edilecektir.

Türk Telekom Kampanyaları 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.