Kapat
Türk Telekom Paketleri 2018
GSM 201 views 0

Türk Telekom Emekli 600 Tarifesi

Türk Telekom’un emekliler için sunmuş olduğu kampanyayı hala denemediniz mi? Siz de emekliyseniz ve hala Türk Telekom abonesi değilseniz, Türk Telekom’un emekliler için sunmuş olduğu avantajlı kampanyalara geçiş yapabilirsiniz. 27 TL ödeyeceğiniz bu kampanyadan faydalanmak için size en yakın Türk Telekom mağazasını ziyaret edin, avantajlı kampanyalardan hemen yararlanmaya başlayın!

Emekli 600 Tarifesi Kampanya Detayları;

Kampanya kapsamında 600 DK konuşma, tüm Türk Telekom aboneleri ile sınırsız görüşme, cepten 3 GB internet avantajları sunulmaktadır. Müşteriler taahhüt verdikleri durumda 27 TL, taahhütsüz yararlanmak istedikleri durumda ise 37 TL fatura ödemektedir. Paket aşımında dakika ve kısa mesaj ücretlendirmesi 70 Kuruş olarak belirlenmiştir. İnternet bittiği takdirde aşım ücreti bulunmamaktadır. Taahhüt 12 ay üzerinden gerçekleştirilmektedir. Müşteriler herhangi bir operatöre numara taşıma gerçekleştirir, kampanyadan ayrılır ya da hattını iptal ettirir ise, kullandığı ay bazında lehine olan tutar hesaplanır ve cezai bedel olarak faturasına yansıtılır.

Müşeriler kampanyaya dahil olabilmek için SOZ 600 yazarak 5555’e kısa mesaj gönderimi sağlamalıdır. Kampanyadan 50 yaş ve üzeri bireysel faturalı Türk Telekom aboneleri yararlanabilmektedir. Fiyatlarda KDV ve ÖİV dahildir. Müşteriler bu tarife ile 4.5 G hizmeti almayı onaylamış sayılırlar. 4.5 G uyumlu tüm cihazlar ile bu hizmet kullanılabilmektedir. Kampanya kapsamına 444 ile ya da 1 ile başlayan 3 haneli aramalar girmemektedir. Ekstra ücretlendirme yapılmaktadır. Dakikalar için ücretlendirme 6 SN’lik periyotlar halinde yapılmaktadır. Kampanyaya ait faydalar farklı kişilere devredilmemektedir. Müşterilerin ay içinde hak etmiş olduğu dakika, kısa mesaj ve internet hakları diğer aya devretmemektedir. Türk Telekom’a ait tüm mobil hatların alt yapısını Avea sağlamaktadır. Bu nedenle Avea kampanya ile ilgili tüm haklarını saklı tutmaktadır. Dilediği zaman değiştirme, iptal etme ya da sonlandırma hususunda özgürdür.

Faturalı ya da faturasız hatlardan bu tarifeye geçiş yapanlar ile birlikte S.E.Ç kontrollü tarifelerden transfer olan kullanıcılardan bir defaya mahsus 37 TL kayıt ücreti tahsil edilmektedir. Ücretlendirme faturaya yansıtılmaktadır. Kampanya ile ilgili detaylara www.turktelekom.com.tr adresinden ya da 444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetleri aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Bilinmeyen Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.