Kapat
Türk Telekom Selfy'den Survivor Kampanyası
Türk Telekom Kampanyaları 121 views 0

Türk Telekom Selfy’den Burger King’de Doyuran Kampanya!

Türk Telekom kampanya kapsamında Chicken Royale Menü ya da Double Köfteburger Menülerinden herhangi birini alana diğer menü bedava olarak veriliyor. Kampanya 204 Ocak 2018 tarihine kadar geçerliliğini koruyor.

Türk Telekom Selfy Kampanyası Katılım Koşulları

Türk Telekom Selfy Kampanyası çerçevesinde kampanyaya dahil olan restoranlar;

  • Tıkla gelsin web sitesi
  • Tıkla gelsin mobil uygulaması
  • Ara gelsin kanalları
  • Görsellerin sergilendiği Burger King restoranlar

Yukarıda yer alan seçeneklerinden birisinden yapılan menü siparişleri için kampanya geçerliliğini korumaktadır. Ayrıca mobil Burger King ve Havalimanı Burger King restoranları haricinde kampanya geçerliliğini korumaktadır.

Türk Telekom Selfy Kampanyası sadece Chicken Royale Menü ya da Double Köfteburger menüleri için geçerli olmaktadır. Kampanya içeriği gereği verilen iki menüden fiyatı düşük olanı ücretsiz olarak müşteriye verilmektedir. Menülerde orta boy içecek ve orta boy patates de verilmektedir. Kampanya kodlarının başka uygulanan promosyonlarda kullanılması mümkün değildir. Kampanya içeceklerine ayran dahil değildir. Bunun yanı sıra limonata, portakal suyu ya da süt gibi içeceklerde fiyat farkı uygulaması yapılmaktadır.  Kampanya tek kullanımlık bir kampanyadır. Paket menü tercihlerinde içecekler kampanyaya dahil olmaktadır. Pepsi koola, yedigün, fruko içeceklerden birisi paket servis tercihlerinden içecek olarak verilmektedir.

Türk Telekom Selfy Kampanyası ile abone bir ayda toplam 5 şifre kullanma hakkına sahip olmaktadır. Kampanya dahilinde alınan şifreler kampanya sonuna kadar geçerli olmaktadır. Şifrelerin geçerlilik tarihinin müşterilerce kontrol edilmesi şart olmaktadır. Şifrelerin paraya çevrilmesi mümkün değildir. Şifrelerin başkasına devredilmesi de mümkün değildir. Kampanyaya dahil olan bütün herkes kampanyanın bütün koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. Alınan şifrenin kaybedilmesi durumunda sorumluluk kullanıcıya aittir. Farklı sebeplerden ötürü üyeliğini sonlandıran abonelerin kazanmış olduğu şifreler de geçerliliğini kaybetmektedir. Şifrelerin kullanımı sırasında oluşabilecek teknik arızalardan TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A. Ş. Sorumlu tutulamamaktadır.  Kampanya adından da anlaşılacağı üzere doyuran kampanya olarak tanımlanmaktadır. Bu doğrultuda Burger King aracılığıyla satın alınan iki menüden fiyatı ucuz olanı ücretsiz olarak kampanya katılımcılarına verilmektedir.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Burger King Tıkla Gelsin Nedir, Nasıl Kullanılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.