Kapat
Türk Telekom Paketleri 2018
GSM 267 views 0

Türk Telekom Ailecek 6 GB Kampanyası

Türk Telekom mobil kampanyaları arasında yine avantajlı bir kampanya kullanıcılar ile buluşuyor. Ailecek paylaşım yapıp ortak olarak kullanabileceğiniz tarife ile dilediğiniz kadar mesajlaşabilecek, konuşabilecek ve cepten internete girebileceksiniz. Ailece 6 GB tarifesine hala geçiş yapmadıysanız www.turktelekom.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da size en yakın Türk Telekom bayisine uğrayabilirsiniz. Siz de bol bol konuşmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın!

Ailece 6 GB Tarifesi Kampanya Koşulları

Kampanyanın 24 aylık taahhütlü fiyatı 60 TL, 12 aylık taahhütlü fiyatı 70 TL, taahhütsüz fiyatı ise 90 TL’dir. Yeni hat alımı veya numara taşıma ile kampanyadan yararlanılabilmektedir.Faturalı ya da faturasız Türk Telekom aboneleri de tarifeye geçiş sağlayabilmektedir. Her yöne görüşebileceğiniz süre 3000 DK olarak belirlenmiştir. Her yöne mesajlaşma ve grup içi konuşma sınırsız iken, paket kapsamındaki internet 6 GB olarak belirlenmiştir. Müşteriler AILECE 6GB yazıp 5555’e göndererek kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Maksimum 4 kişiye kadar paylaşım yapılabilmektedir ve her bir kişi için 5 TL ek ücret ödenmektedir.

Ailecek bu tarifeyi paylaşmak istiyorsanız, ORTAK 6GB yazıp bir boşluk bırakarak paylaşım yapmak istediğiniz telefon numarasını yazıp 2050’ye mesaj göndermeniz gerekmektedir. Dahil etmek istediğiniz telefon numarasına gelen kısa mesaja hat sahibi ONAY ORTAK 6GB yazarak cevaplamalıdır. Bu işlemler gerçekleştirildiği takdirde müşterilere ait hatlar aktif hale gelmektedir. İster kişisel, ister paylaşımlı olarak kullanılabilmektedir.

Paylaşımlı olan bu tarifeden çıkış yapmak istiyorsanız müşteri hizmetlerini arayabilir ya da herhangi bir Türk Telekom bayisinden iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Paylaşıma ortak iseniz ve paketten çıkış yapmak istiyorsanız IPTAL ORTAK 6GB yazarak 2050’ye kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. İptal işlemi gerçekleştirip çıkış yaptığınız tarifeniz otomatik olarak başlangıç paketine dönmektedir. Tarifeye ait detaylar için www.turktelekom.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Türk Telekom mobil hatlar için Avea üzerinden hizmet vermektedir. Avea kampanya ile ilgili tüm haklarını saklı tutmaktadır. Dilediği zaman kampanyayı iptal ettirebilir, değiştirebilir ya da sonlandırabilir.

Aşım gerçekleştirildiği takdirde konuşmalar 250 dakikası 7 TL, internet 500 MB 7 TL ve MMS adeti 1.25 TL olarak ücretlendirilmektedir.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Türk Telekom Tivibulu Mobil Kampanyası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.