Maximum kredi kartı kampanyaları Tatilbudur.com ile devam ediyor. 75 TL MaxiPuan kazanmak isteyenler 04 – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında tatilbudur.com adresinden tek seferde 2.000 TL ve üstü alışveriş yapmaları gerekmektedir.

Tatilbudur 75 TL MaxiPuan kampanyasına nasıl katılırım? Kampanyaya katılım sadece Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılabiliyor. Maximum mobil uygulamasında KAMPANYALAR ekranına gelip ilgili kampanyayı bulup KATIL butonuna tıklamanız gerekiyor. Sonrasında kampanya katılımınız gerçekleşmiş oluyor. Bu kampanyanın en güzel taraflarından biri kampanyaya alışverişinizden önce veya sonra katılım sağlayabilimeniz. Cep telefonunuz hala Maximum Mobil Uygulaması yoksa https://maximum.com.tr/indi adresinden indirebilirsiniz. Tatilbudur 75 TL MaxiPuan kampanyasına dahil olmayan işlemler? Uçak bileti alışverişleriniz kampanyaya dahil edilmeyecektir. Aidatsız Kredi Kartları, Vadematik kartları, Şirket kredi kartları, ile yapılan işlemler, MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler, Maximum Fırsat alışveriş işlemleri, iade veya iptal işlemleriniz ve Maximum Pos cihazlarından yapılmayan işlemlerinizi kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Tatilbudur 75 TL MaxiPuan kampanyasına dahil olan işlemler? İş Bankası Maximum özelliklerine sahip kredi kartları olan MercedesCard, Maximum kart, Maximiles, İş’te Üniversiteli kartlar kampanya dahilinde kullanılabilecektir. İş Bankası bankamatik kartlarıda kampanyaya dahildir. Tatilbudur 75 TL MaxiPuan kampanyasından kazanılan MaxiPuan’larımı nasıl kullanabilirim? Kampanya kapsamında kazandığınız MaxiPuan’lar 9 Mayıs 2018 tarihine kadar kartlarınıza yüklenecek. Yüklenen MaxiPuan’ları 18 Mayıs 2018 (bu tarih dahil) tarihine kadar kullanabilirsiniz. Kazanılan MaxiPuan’lar ile Avans MaxiMil hesapları kapatılamaz ve MaxiMil’e dönüştürülemez. Bu kampanya müşteri bazında düzenlenmekte olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılım sağlayabilir ve toplamda 75 TL MaxiPuan kazanma fırsatı elde edebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!