Türkiye’de özellikle dört büyük takımın taraftarı azımsanmayacak kadar çok. Markalar bu durumu kendi lehlerine çevirip bu taraftar grupları için bir çok kampanya ve ürün çıkartmaktadır. Garanti bonus kredi kartı özellikleri taşıyan ve taraftarlara özel ekstra avantajlar sağlayan Bonus Taraftar Kart başvurusu yapanlar 30 TL Bonus kazanma şansı elde ediyor.

Taraftar Bonus Kredi Kartı Başvuru Kampanyasına Nasıl Katılırım? 1 Nisan – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Garanti Bonus Taraftar Kredi Kartına yapılan başvuruların onaylanmasından sonra, Taraftar kredi kartı sahipleri 15 Haziran 2018 tarihine kadar toplamda 30 TL ve üzeri alışveriş yapmaları durumunda 30 TL bonus kazanacaklardır. Bonus kazanabilmeniz için işlemin Garanti POS cihazları üzerinden yapılması gerekmektedir.

Taraftar Bonus Kredi Kartı Başvuru Kampanyası Katılım Şartları? Bonus taraftar kampanyası müşteri bazında düzenlenmiştir. Bundan dolayı her müşteri kampanyadan sadece toplamda 30 TL bonus kazanabilecektir. Taksitli ve peşin alışverişleriniz kampanyaya dahil edilecektir. Kazandığınız bonuslar 18 – 28 Haziran 2018 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Bu tarihler arasında kullanılmayan bonuslar 29 Haziran 2018 tarihinde geri alınacaktır. Kampanyaya BonuFlaş üzerinden kolayca katılım sağlayabilirsiniz. BonusFlaş uygulamasını açın, DAHA FAZLASI bölümünde

KARTLAR > BONUS > TAKIMINA DESTEK OL bölümüne geçiş yapıp, taraftarı olduğunu takımın kartını seçip HEMEN BAŞVUR butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Kampanyada kullanılan bonus puanlı işlemler, iade veya değişim işlemleri kampanyaya dahil edilmeyecektir. Kampanyadan yararlanmak için, yeni taraftar bonus kredi kartı başvurusu yapmanız veya mevcut bonus kart sahipleri ikinci bir kart başvurusu yaptıklarında geçerli olacaktır. Bonus taraftar kart kampanyası diğer başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya sadece yurt içinde yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır. Kampanyada kazanılan bonuslar açık ve aktif kullanılan kartlara yüklenecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!