Şok 3 Haziran 2020 indirim fırsatları başladı. Şok aktüel broşür kampanyası kapsamında, gıda ürünler, diş bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, çocuk bezleri, temizlik deterjanları gibi daha bir çok üründe kampanyalar düzenlenmiştir. Tatile gideceklerde bu kampanya kapsamında bir çok ürünü avantajlı fiyata satın alabilirler. Şişme havuz, şişme yatak ve deniz simidi gibi tatilin olmazsa olmaz ürünleride 3 Haziran tarihli şok aktüel broşüründe yerini almış durumda.

3 – 9 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerli olacak şok aktüel indirim kampanyasında, 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1 lt. Fairy Platinum Bulaşık Sıvısı 15.25 TL yerine 11.00 TL fiyattan satılacaktır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için; 25 TL alışveriş tutarınıza tütün mamülleri ve mobil operatör TL yüklemeleriniz dahil edilmeyecektir.

Diş sağlığına önem veren tüketiciler için Colgate diş fırçası ürünlerinden %30 indirim fırsatı bulunmakta. Kişisel bakımına önem veren bay ve bayanlar bu kampanya tam size göre. NIVEA Deodorant ürünlerinden 2 adet alım yaptığınızda 30 TL Opet yakıt puan HEDİYE fırsatı sizleri bekliyor. Kampanyaya katılmak için; İlk olarak; ÇEK KAZAN uygulamasını telefonunuza yükleyin. İkinci olarak; Alışveriş fişinizin fotoğrafını çekin. Üçüncü olarak; Hediyeleri kazanmaya başlayın. Kampanya katılım koşulları ile ilgili tüm detaylar ÇEK KAZAN uygulamasında.

Şok 3 Haziran 2020 Diğer Aktüel Ürün Kampanyaları

Şok aktüel kampanya fırsatlarında, Rexona Men Kömür Detox Deodorant 2’li Fırsat paketi 18.90 TL’den, Kadın/Erkek Terlik 19.95 TL’den, Kadın/Erkek Plaj Ayakkabısı 19.95 TL’den, GOKIDY Kovalı Kamyon Oyuncak Seti 19.95 TL’den ve Kadın Deniz Şortu 19.95 TL’den satın alabilirsiniz. 3 Haziran 2020 tarihli Şok indirim broşüründe yer alan diğer ürünleri görsellerden inceleyebilirsiniz.

Şok 3 Haziran 2020 Aktüel Fırsatları

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!