Şok 10 Haziran 2020 indirim fırsatları duyuruldu. Her kategoriden ürün bulabileceğiniz bu broşürde, Pasta ve Kek kalıbından Elektikli Süpürgeye, Modemden basküle kadar ilginizi çekebilecek ürünlerde kampanya bulmanız mümkün. 10 Haziran Şok aktüel indirim kampanya detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Şok Xiaomi Ürünleri Aktüel Kampanyası

Xiaomi dünyada olduğu gibi ülkemizde de ilgiyle karşılanan ve takip edilen bir marka halini almıştır. Şok aktüel indirim broşüründe bu markanın iki ayrı ürününden bahsedeceğiz. Birinci ürün; Xiaomi Wifi Pro Kablosuz İnternet Sinyal Genişletici. 2.4 Ghz. Çalışma frekansına sahip bu cihazda, 200 mbps’e kadar veri hızına erişebilirsiniz. 2 adet 2 dbi antene sahip bu cihaza 89.90 TL fiyat etiketi ile 2 yıl garantili olarak satın alabilirsiniz.

Xiaomi’nin diğer kampanyalı ürünü ise Akıllı Baskül. Vücut kitle endeksi ölçebilen bu baskülde, Dijital ölçüm tekniği, Bluetooth bağlantı özellikleri bulunmaktadır. Ürünü 2 yıl Xiaomi garantili olarak satın alabileceksiniz. Ürüne 119.00 TL fiyattan sahip olabilir, tercih ederseniz kredi kartlarına peşin fiyatına 6 taksit fırsatıda sunuluyor.

A101 11 Haziran 2020 Aktüel Fırsatları Kataloğu Yayımlandı!

Şok Elektrikli Süpürge Aktüel Kampanyası

Şok markette diğer rakipleri gibi ev eksiklerimizi tamamlama konusunda bizlere avantajlı fiyatlarla çeşitli kategorilerde kampanya sunmaktadır. 10 Haziran haftası FANTOM TR8500 Cyclone Elektrikli Süpürge kampanyası avantajlı fiyatı ile şok market raflarında ki yerini alacaktır. Süpürgenin özelliklerine baktığımız, 850 W motor gücüne sahip olduğunuz görüyoruz. Diğer özellikleri; 79 dB ses seviyesi, Toz Torbasız ve Hepa Filtreye sahiptir. Şuan piyasaya göre ortalama 90 ila 100 TL gibi daha ucuza satın alabileceğiniz Şok aktüel indiriminde ki fiyatı ise 309 TL’dir. Süpürge ayrıca 3 Yıl garantili olarak satışa sunulacaktır.

10 Haziran Şok aktüel indirim kampanyasında, Sofra bezi, Pamuk tabanlı halı, Kek Pasta Fanusu, Paşabahçe 4 Mevsim Kavanoz Kumsal Kek Kalıbı Çeşitleri, Yaylı Çırpıcı, Titiz marka Kurabiye Seti, Silikon Kek Kalıbı, Silikon Tutamaç, Silikon Mini Fırça Slikon Plastik Saplı Spatula ürünlerinide bulabilirsiniz. Kampanya 16 Haziran 2020 tarihinde sona erecektir.

Şok 10 Haziran 2020 Aktüel Fırsatları

Şok 10 Haziran 2020 Aktüel Fırsatları

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!