İnternet sitelerini gezerken oldukça sıkça karşınıza çıkan reklamlardan biri olarak sinemia adını duymuşsunuzdur. Kart üzerinden işleyen bir sistem olduğu ve oldukça da uygun miktarla film izleyebilme şansına sahip olacağınız hakkında kısa bilgi verir. Bu reklamın içeriklerini anlatalım. Sinemia nedir sorusunun en net cevabı, size sunulan aylık paket içerisinden seçeceğiniz en uygun paketle üyeliğiniz gerçekleşir ve sonrasında sinema salonlarında film keyfiniz başlar. Size kart gönderimi yapılır.

Kart oldukça avantajlı olup, Türkiye genelinde gösterimde olan bütün filmleri izleme şansına sahipsiniz. Günde bir film olmak üzere vizyon filmleri kısıtlıdır. Sinema bilet fiyatları baz alınırsa kişi başı 15 TL gibi bir ücret ödemeniz gereklidir. Vereceğiniz ücreti neredeyse aylık paket fiyatına ödeme yaparak ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

Sınırsızca gerçek sinema salonunda keyifle film izlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Şehir sıkıntısı, saat ve salon sıkıntısı yaşamadan istediğiniz zaman, istediğiniz sinema da izleyebilirsiniz. Üstelik daha önce izlemiş olduğunuz bir filmi çok beğendiniz ve tekrar izlemek istiyorsunuz. Tabiki bu da mümkün. Dilediğiniz filmi tekrardan izleyebilirsiniz.

Sinemia Nasıl Kullanılmalıdır?

Sinemia kartınız iş birliğinde telefonunuza Sinemia uygulamasını indirmelisiniz. Programı kurup çalıştırdıktan sonra bilet alma aşamasına geçebilirsiniz. Sanki bir sinema salonuna gider gibi izleyeceğiniz filmi, seansı ve salonu seçip bilet alma işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Cinemaximum salonunda izlemek isterseniz bu şansa da sahipsiniz. Vereceği kod sinema salonuna gidip izleyebilirsiniz. Hatırlatma yapmak amaçlı size seans başladıktan ve başlamadan önce bileti check-in yapabilmeniz için mesaj gönderir.

Sinemia Avantajı İle Film İzlemek İçin Sinemada Gerekli olanlar

Sorunsuz bir şekilde sinema da film izlemek için detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunlardan bazıları; Sinemia kartınız yanınızda bulunmalı, kart numaranızın son dört hanesi gerekli olacaktır. Üye olmayı düşündüğünüzde sanal kredi kartınızı kullanmanızı tavsiye ediyoruz çünkü sizin istemediğiniz sürece üyeliğiniz tekrar aktif edilmeyecektir. Puan kazanarak da aylık bir seferlik sinema biletinizi de bedavaya getirmiş olursunuz.

Peki, bunu nasıl sağlarız derseniz, online olarak bilet satın alma işlemi gerçekleştirirseniz film başına bir puan kazanabilir toplamda 8 puana ulaştığınızda bir filmi ücretsiz olarak izleme şansına sahip olmuş olursunuz. Ödemiş olduğunuz bu ücret 2D-3D fark etmeksizin bütün sezondaki filmleri kapsar. Üstelik gözlük ücretleri de dâhildir.

Sinemia’ya Nasıl Başvuru Yapabilirim?

www.sinemia.com adresinden e posta adresinizi yazıp gönderebilirsiniz. Sonrasında site yöneticileri tarafından aranıp gerekli detaylı bilgiler sizinle paylaşılır. Uygun gördüğünüz tarife üzerinden üyeliğiniz gerçekleştirilir. Kartınız en geç 3 gün içerisinde adresinize gönderilir. Üyelikte zorlama gibi bir durum söz konusu değildir. Dilediğiniz zaman üyelikten ayrılma şansına sahipsiniz. Üç aylık paket fiyatı 150 TL’dir. Diğer avantajlı paketleri de bütçenize göre seçebilir ve aylık kullanım süreniz bittiğinde dilerseniz uzatabilir ya da kaydınızı sildirebilirsiniz. Paket içerikleri kişiye ve şahsına ait olarak gönderilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!