Kapat
Şimdi Axessli olmanın tam zamanı!
Axess Kampanya 98 views 0

Şimdi Axessli olmanın tam zamanı!

Müşterilerinin kendilerini özel hissettikleri Akbank fırsatlar dünyasına hepiniz tekrardan hoşgeldiniz. Axess müşterisi olmanın zamanı geldi. Yeni Axess kredi kartı sahibi olan müşteriler 30 Haziran’a kadar her ay yapacakları ilk 3 alışverişlerinde %10 chip-para kazanacaklar. Ayrıca ayda 50 TL, yılda ise 400 TL’ye varan ekstra chip-para’nın sahibi olacaklar. Peki bu nasıl olacak ? Tabiki Axess müşterisi olarak.

Türkiye’deki köklü, sayılı ve kaliteli bankalardan biri olan Akbank, her zaman müşterilerine kendilerini özel hissettirmekle kalmıyor, alışverişlerinde de kendilerini yalnız bırakmayıp, keselerini rahatlatıyor. İnternet adresi üzerinden veya şubelerinden yapılabilecek olan başvuru sayesinde herkes koalyca Axess’li olabiliyor. Gelin bu kampanyanın koşullarına hep beraber göz atalım :

Kampanya Mayıs veya Haziran ayları arasında sadece yeni Axess kredi kartı başvurusu yapan müşteriler için geçerli olacaktır. 1 Mayıs tarihi öncesi Axess kredi kartına sahip olan veya 1 Mayıs’tan önce kredi kartı sahibi olmuş veya 1 Mayıs’tan sonra olağan Axess kredi kartını iptal ettirmiş olan müşterilerimiz ne yazık ki kampanyaya dahil değildir. Tüm Akbank şubeleri, ATM’leri ve müşteri hizmetleri hattı olan 444 25 25 telefon numarası, www.akbank.com.tr, www.axess.com.tr , Akbank Direkt veya Facebook üzerinden ve SMS ile yapılacak olan tüm başvurular bu kampanyaya dahil edilecektir. Wings, Free, Ticari Kart, ek kart ve sanal kart başvuruları , kampanyaya dahil olamayacaklar. Kazanılan chip-paralar 2 gün içerisinde hesaplara yüklenecektir ve bu chip-paraların kullanım süresi 7 gündür. İptal edilen işlemlerde ise kazanılan chip-paralar da iptal edilecektir. Kampanyaya katılabilmek için, başvurusu kabul edilen müşteriler SMS yoluyla 4566’ya ILK yazıp göndermeleri gerekiyor. Kayıt işlemi Akbank sistemine ulaştıktan ve kayıt oldunuz cevabı verildikten sonra sağlanıyor. Ayrıca belirtmek isteriz ki katılım için gönderilen SMS’ten KDV ve ÖİV dahil tüm operatörlerden 0.65 Krş ücret kesilir. Bir müşteri en fazla 50, toplamda 400 TL chip-para kazanabilirler. Ayrıca Axess müşterileri 400 TL chip-paranın üzerine diğer kampanyalardan da fazladan chip-para kazanabilecekler. Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkına sahiptir ve tüm hakları saklıdır.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Öğrenciler İçin Kredi Kartı Önerisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.