VakıfBank Sanal Kart ile internet üzerinden yurt içi ve yurt dışında bulunan internet sitelerinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Sanal Kart’ın kullanıcılarına hazırladığı bir kampanya bulunmaktadır.
VakıfBank Sanal Kart kampanyası

ile internet üzerinden yapacağınız farklı günlerde tek seferde ve toplamda 3 kez 150 TL ve üzeri taksitli veya peşin alışverişlerinizde size 30 TL Wordpuan hediye edilmektedir. Bu kampanyada kullanacağınız Sanal Kart, VakıfBank Worldcard’ınıza bağlı olarak çalışmaktadır. Sanal Kart’a 30 TL Wordpuan Hediyesi Kampanyasının Tarihleri VakıfBank Sanal Kart’a özel 30 TL Wordpuan hediyesi için 1 Aralık-31 Aralık 2017 tarihleri arasında internet üzerinden yapacağınız alışverişler ile katılabilirsiniz. Bu tarihler arasında farklı günlerde 3 kez ve tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri taksitli veya peşin alışverişlerde 30 TL Wordpuan hediyenizi kazanacaksınız. Sanal Kart ile yaptığınız alışverişlerde kazandığınız Wordpuanlarınız 11 Ocak 2018 tarihine kadar yüklenecektir. Bu puanlarınızı 20 Ocak 2018 tarihine kadar harcamanız gerekmektedir. Kullanmadığınız Wordpuanlarınız 21 Ocak 2018 tarihinde silinecektir. Sanal Kart’a 30 TL Wordpuan Hediyesi Kampanyasının Ayrıntıları

VakıfBank Sanal Kart kampanyası müşteri bazında geçerli olan bir kampanyadır. Bir müşteri bu kampanyadan en fazla 30 TL değerinde Wordpuan kazanabilmektedir. Bu kampanya sadece Sanal Kart ile yapılan alışverişler dahil olmaktadır. Aynı yerden aynı gün içerisinde yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Bu kampanyaya iptal edilen alışverişler, iade işlemleri, Kumar ve bahis sitelerinde yapılan ödeme işlemleri, Passolig ödemesi, Multinet, İninal, Sodexo gibi yemek kartı yükleme işlemleri, Ticari kartlar, Bankomat Kartlar, ve komisyonlar kullanılarak yapılan alışverişler,  nakit çekim, faiz, vergi ve fatura ödemeleri dahil edilmemektedir. Bu kampanya ile ilgili her türlü iptal ve değişiklik yapma hakkı VakıfBank’a ait bulunmaktadır. Sanal Kart’a 30 TL Wordpuan Hediyesi Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? VakıfBank Sanal Kart kampanyasına katılım için VakıfBank Mobil Bankacılık üzerinde bulunan“Cepte Kazan” uygulamasını tıklamak yeterli olmaktadır. Bunun dışında cep telefonundan mesaj kısmına SANAL yazarak bir boşluk bırakıp kredi kartının son 6 hanesini yazıp 6635’e mesaj göndererek de katılabilirsiniz. Kampanyaya TercihKart ile katılım ücreti 4.99 TL olarak belirlenmiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!