İkinci el ürün satışı denilince herkesin ilk aklına Sahibinden.com sitesi geliyor. Türkiye’de e-ticaret sektörü hem de bu sitelerden alışveriş yapan müşteri sayısı oldukç artmış durumda. Vakit kaybetmeden beğendiğimiz bir ürünü dakikalar içinde bulup hemen satın alabiliyoruz. Sektör büyük olunca firmalar ardı ardına çeşitli kampanyalar ile karşımıza çıkıp bizleri kendilerine çekmek için oldukça çaba harcıyorlar. Mart ayı boyunca Bonus ve Sahibinden.com iş ortaklığı ile 75 TL’ye varan bonus fırsatı kampanyasından bahsetmek istiyoruz.
Bonus Kart ve Sahibinden.com 75’ye Varan Bonus Kampanyasının Şartları?

Sizlere Garanti bankasını Bonus kart ile sahibinde.com sitesinin Mart ayı boyunca geçerli olacak kampanyasından bahsetmek istiyoruz. 1 -31 Mart 2018 tarihleri arasında Sahibinden.com sitesinden Güvenli e-Ticaret (GeT) alışverişlerinizde tek seferde yapacağınız tek çekim veya taksitli 500 – 999,99 TL arasında ki işlemlerinizde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde 50 TL bonus kazanacaksınız. Kampanyaya BonusFlaş üzerinden katılım sağlamanız durumunda 500 – 999,99 TL arası alışverişlerinizde 50 TL, 1.000 TL ve üstü harcamalarınıza 75 TL bonus kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya Katılmak için;

Kampanyaya katılmak için alışverişlerinizden önce BonusFlaş mobil uygulamasından “Hemen Katıl ” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Kampanyaya SMS yoluyla katılmak isteyenler ise, SAHIBINDEN03 yazıp 3340’a SMs göndermeleri gerekiyor. TEB Bonus kredi kartı sahipleri 4616’ya, Deniz Bonus kredi kart sahipleri 3280’e, Şeker Bonus kredi kartı sahipleri 7353’e, ICBC Turkey bonus kredi kartı sahipleri 05327524404’e, Abank Bonus kredi kartı sahipleri 4055’e ve ING Bonus kredi kartı sahipleri 2205’e kredi kartlarına tanılı olan cep telefonları ile SMS göndermeleri gerekmektedir.PTT bonus kredi kartı sahipleri SMS gönderimi ile katılım sağlamaları gerekmiyor. Kampanyada en önemli dikkat edilecek husus harcama yaptığınız kredi kartına kayıtlı cep telefonu ile SMS gönderimi yapmanız önem arz etmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!