Rossmann Haziran 2020 indirim ve kampanya kataloğunu siz kosmetik severlerin incelemesine sunmuş durumda. Kadın-Erkek farketmeksizin yüzlerce üründe kampanyalardan Haziran ayı boyunca yararlanabilirsiniz. İster Rossmann mağazalarından isterseniz www.rossmann.com.tr adresinden alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Rossmann Haziran Kampanyalarında Öne Çıkanlar

Rossmann Haziran ayı boyunca 20 TL ve üzeri alışveriş yapmanız durumunda, Palmolive, Isana, Orkid, Veet, Sunozon Kids ve Ariel markalı seçili ürünlerde indirim fırsatı sunuyor.

Rossmann sadece kendi mağaza veya web sitesinde geçerli kampanya fırsatları sunmuyor. Çeşitli iş ortakları ile yürüttüğü kampanya fırsatlarını kullanımınıza sunuyor. Haziran ayı boyunca tüm L’oreal Paris, Maybelline New York ve Garnier markalı ürünlerden 100 TL’lik alışveriş yapamnız durumunda KOTON mağazalarında geçerli 40 TL HEDİYE ÇEKİ kazanabilirsisiniz. Yine L’oreal Paris, Maybelline New York ve Garnier markalı ürünlerden 50 TL’lik alışveriş yapamnız durumunda D&R mağazalarında geçerli 20 TL HEDİYE ÇEKİ kazanabilirsisiniz.

Diğer bir Hediye Çeki kampanyası ise, NIVEA ve English Home firmalarından geliyor. Herhani 2 adet NIVEA Deodorant satın alımlarınızda English Home mağazalarında geçerli olacak 30 TL değerinde HEDİYE ÇEKİ kazanabilirsiniz.

LE PETIT MARSEILIALS 400ml veya 650ml Duş jeli çeşitlerinde 1 ALANA 1 BEDAVA kampanyası bulunuıyor. URBAN Care saç bakım serisi ürünlerinden %30 indirim fırsatı Haziran ayı boyunca devam edecek. Son olarak, 50 TL ve üzeri P&G ürün alışverişlerinizde Fairy sıvı bulaşık detarjanı HEDİYE!

Rossmann Plaj Çantası Hediye Kampanyaları

Tatile gidecekler ve özellikle güneş ürünlerinden almak isteyenler için GARNIER kampanyası özellikle bayanları memnun edecek diye düşünüyoruz. Garnier Ambre Solaire ürünlerinden 2 adet alım yapmanız durumunda PLAJ ÇANTASI HEDİYE edilecektir. Ayrıca bu ürünü Haziran ayı boyunca %30 indirimli satın alabilirsiniz.

Diğer bir kampanya ise NIVEA’dan geliyor. 2 adet her hangi bir NIVEA SUN ürününü satın almanız durumunda PLAJ ÇANTASI HEDİYE edilecektir. Plaj çantası eksik olanlar bu kampanyalardan yararlanabilirler.

Rossmann indirim ve kampanyalarında yer alan tüm ürünleri görsel kataloğdan detaylıca inceleyebilirsiniz. Rossman kataloğ fırsatları 01 – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Rossmann Haziran 2020 Kampanya Kataloğu

Rossmann Haziran 2020 Kampanya Kataloğu

Rossmann Haziran 2020 Kampanya Kataloğu

Rossmann Haziran 2020 Kampanya Kataloğu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!