2019 Ekim ayına ait Rossmann indirim kataloğunu siz değerli ziyaretçilermizin incelemesine sunuyoruz. Bünyesinde 40 yakın marka bulunduran Rossmann, her daim müşterilerini memnun etmek için kozmetik, kişisel bakım ve sağlık marketi ürünlerini uygun kampanyalar ile sizlere sunuyor. 01 – 30 Ekim 2019 tarihleri arasında sürecek olan kampanyaların detayları yazımızın devamında.

Rossmann İndirim Fırsatları

Türkiye’de 9.yılını dolduran Rossmann, yıl dönümüne istinaden %50’ye varan indirim fırsatları sunuyor. Kataloğun ilk sayfasına bakacak olursak hemen karşımıza 50 TL ve üzeri alışverişlere özel fırsat ürünlerini görüyoruz. Yine birinci sayfada 20 TL ve üzeri alışverişlere özel Note maskara, Ativex Sıvı Sabun, Nestle Damak Kare çikolata ve Dr. Beckmann Renk Koruyucu Mendil fırsatlarını görüzüyoruz. Tam olarak hangi ürünler olduğunu kataloğun birinca sayfa görseline bakarak inceleyebilirsiniz.

Profesyonel makyaj ürünleri olan REVOLUTION PRO markası artık Türkiye’de. Türkiye lansmanına özel Rossmann’a bu marka ürünlerine %30 indirimle sahip olabilirsiniz. Pastel Tekli ve 4’lü Far çeşitlerinde %25 indirim, Golden Rose Nude Serisi ürünlerde %30 indirim, Ulric De Varens Mini EDT Parfüm çeşitlerinde %30 indirim. ZIAJA Lifting ürünlerinde %50 indirim fırsatı. Bu fırsat seçili mağazalarda ve Rossmann.com.tr adresinde. Seçili vücut bakım ürünleri ve Deodorant çeşitlerinde %20 ila %50 arasında değişen indirim fırsatları sizleri bekliyor. Erkekler için Gillette Blue 3 ürünlerinde %30 indirim kampanyası düzenlenmiş.

Saç bakım ürünlerinde de uygun fiyatlı ürünler bulunmakta. Hatta 22.sayfanın hemen başında, 2 adet Schwarzkopf GLISS alımınıza 20 TL değerinde Trendyol indirimi bulunuyor. Kampanyadan yararlana bilmeniz için, İlk önce QUAMPARA uygulamasını telefonunuza yükleyin, ikinci adımda ise; Alışveriş fişinizin fotoğrafını uygulamaya yükleyin. İşte bu kadar. 20 TL’lik Trendyol indirim HEDİYE’sine sahipsiniz.

Rossmann Sağlık Marketi Ürün İndirimleri

White Glo ürünlerinde, Signal Diş fırçalarında, İpana Luxe ve Therapy Diş Macunu çeşitlerinde, Dr. White Ağız Köpüğü çeşitlerinde ve Oral-B Yedek Başlıklarında %30 indirim fırsatları sizleri bekliyor. Signal Natural Elements diş macunu çeşitlerinde, Colgate Hassasiyete pro çözüm diş macunu çeşitlerinde ve Signal White now diş macunu çeşitlerinde %40 indirim kampanyası düzenlenmiştir. Genel olarak öne çıkan Ekim ayı Rossmann indirim fırsatlarından bahsettik. Daha fazlası Rossmann kataloğunda incelemenize sunulmuştur.

Rossmann İndirim Kataloğu - 01 - 30 Ekim 2019

Rossman İndirim Kataloğu - Ekim 2019

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!