Kapat
Renault 10.000 TL İndirim Fırsatı!
Renault Kampanyaları 3.773 views 0

Renault Ekim 2017 Kampanyaları

Ekim ayında araç satın almak isteyenler için güncel Renault kampanyaları oldukça makul fırsatlar sunuyor. Böylelikle çok daha uygun fiyatlar ile yeni model araçlara sahip olmak artık mümkün. Kredi miktarları ve faiz oranları ile herkes için uygun araç satın alma fırsatı bulunmaktadır. Belirlenen kampanyalar sadece belli modeller üzerinden sağlanacaktır. Diğer modeller için farklı indirim ve kampanyalar söz konusu olabilir.

 

 

Ekim ayına özel 30.000 tl ya da 36 aya dek %0 faiz fırsatı

Ekim ayına özel 30.000 tl ya da 36 aya dek %0 faiz fırsatı

Ekim ayı içerisinde Clio HB, Clio Sport Tourer, Megane HB, Kadjar ve Captur modellerinden satın almak isteyen müşteriler 30.000 TL ve 12 aya veya 12.000 TL ve 36 aya dek %0 faiz imkanından faydalanabilirler.

Daha yüksek kredi ve vade isteği olanlar için yasal sınırın onay verdiği en fazla kredi miktarı ve en fazla 48 ay vade ile %0,99 faiz oranında kredi alabilirler.

Kredi kampanyası, Clio HB, Clio Sport Tourer, Megane HB, Kadjar ve Captur modellerinin alışverişleri için geçerli olmakla birlikte anlaşılan finans kurumunun koşullarına bağlıdır. Belirlenen faiz oranları yalnızca Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ve Maxxi Değer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile beraber olabilir. İki modelden en az biri alınmadığında, anlaşmalı finans kurumunun faiz oranı sağlanır. Finansman kampanyaları birlikte kullanılamaz. Kredi ödeme ücretleri kredi içerisine dahil edilmez. %0,99 faiz olan kampanyanın ödeme miktarları, verilecek kredi miktarı ve vadeye bağlı farklılık gösterir. Kampanya stoklarla sınırlı olmakla birlikte 31.10.2017’ye dek, belirli yetkili bayilerde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Satıcıları ile görüşülebilir.

• 30.000 TL 12 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0.08, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %0.98

• 12.000 TL 36 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0.03, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %0.34

 

KANGOO Ailesi ile 10.000 TL Peşinat Karşılığında araç sahibi olun

KANGOO Ailesi ile 10.000 TL Peşinat Karşılığında araç sahibi olun

Ekim ayı içerisinde Kangoo Multix ve Kangoo Express almak isteyen müşteriler, 10.000 TL peşinat ve en fazla 48 aya dek vade ile %0,99 faiz oranı üzerinden belirli modelleri satın alabilirler.

İsteğe göre, daha çok peşinat vererek 30.000 TL kredi ve 12 veya 12.000 TL kredi ve 36 aya dek %0 faiz imkanından da faydalanabilirler.

Finansman fırsatı, Kangoo Multix ve Kangoo Express modellerinin alımlarında geçerlidir ve anlaşılan finans kurumunun koşullarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları yalnızca Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya Maxxi Değer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile beraber geçerlidir. İki modelden en az biri alınmadığında, anlaşılan finans kurumunun faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi ödeme ücretleri kredi içerisine dahil edilmez. %0,99 faiz ile kampanyanın ödeme oranları, verilecek kredi miktarı ve vadeye bağlı farklılık göstermektedir. Tahsis edilmesi gereken ödeme tutarı, kredi yasalarına göre modelin fatura miktarı ve kredi başvurusunun kişi ya da tüzel kişiye ait olmasına bağlı değişiklik gösterebilir ve 10.000 TL’den çok olabilir. Kampanya stoklarla sınırlı olmakla birlikte 31.10.2017’ye dek, belirli yetkili satıcılarda alınabilir. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Satıcıları ile görüşülebilir.

30.000 TL 12 Ay %0 / Aylık Ticari Maliyet Oranı; %0.39, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %4.80
12.000 TL 36 Ay %0 / Aylık Ticari Maliyet Oranı; %0.35, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %4.32

 

 

MEGANE SEDAN’A özel %0 faiz oranı

MEGANE SEDAN’A özel %0 faiz oranı

Ekim ayı içerisinde Megane Sedan satın almak isteyen müşteriler, 20.000 TL ve 12 aya dek %0 faiz imkanından faydalanabilirler.

Daha yüksek miktarda kredi ve vade isteği olan müşteriler ise yasal sınırın onay verdiği en fazla kredi miktarı ve en fazla 48 ay vade üzerinden %1,14 faiz oranı ile kampanyadan faydalanabilirler.

Finansman kampanyası, Megane Sedan (Joy 1.6 16V 115 bg versiyonu hariç) satın alımları için geçerli olmakla birlikte anlaşılan finans kurumunun koşullarına bağlıdır. Kampanya içerisinde olan faiz oranları yalnızca Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ve Maxxi Değer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile beraber geçerli olacaktır. İki modelden en az birinin alınmaması durumunda, anlaşılan finans kurumunun faiz oranı uygulanacaktır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi ödeme ücretleri kredi içerisine dahil edilmez. Maliyet oranları, verilecek kredi miktarı ve vadeye bağlı farklılık gösterecektir. Kampanya stoklarla sınırlı olmakla birlikte 31.10.2017’ye dek, katılımcı yetkili bayiler içerisinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Satıcıları ile görüşülebilir.

İlgili kampanya şartları, Megane Sedan Joy 1.6 16V 115 bg modeli için geçerli değildir. Belirlenen versiyon haricinde, diğer bütün Megane Sedan modelleri kampanya şartlarından faydalanabilir. Megane Sedan Joy 1.6 16V 115 bg modeli için anlaşılan finans kurumunun faiz oranı, yasal sınırın onay verdiği en fazla kredi miltarı ve en fazla 48 ay vade için %1.29 olarak belirtilmiştir.

 

TALISMAN ve SYMBOL modellerine özel %0 faiz fırsatı

TALISMAN ve SYMBOL modellerine özel %0 faiz fırsatı

Ekim ayı içerisinde Talisman ve Symbol modellerinden satın almak isteyen müşteriler, 12.000 TL ve 12 aya dek %0 faiz imkanından faydalanabilirler.

Daha yüksek kredi ve vade isteği olan müşteriler ise yasal sınırın onay verdiği en fazla kredi miktarı ve en fazla 48 ay vade üzerinden %1,24 faiz oranı ile kampanyadan yararlanabilirler.

Finansman kampanyası, Talisman ve Symbol modelleri üzerinden alımları için geçerlidir ve anlaşılan finans kurumunun koşullarına bağlıdır. Kampanya için belirlenen faiz oranları yalnızca Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ve Maxxi Değer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile beraber geçerlidir. İki modelden en az birinin alınmaması durumunda, anlaşılan finans kurumunun faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi ödeme ücretleri kredi içerisine dahil edilmez. Ödeme oranları, verilecek kredi miktarı ve vadeye bağlı farklılık gösterecektir. Kampanya stoklarla sınırlı olmakla birlikte 31.10.2017’ye dek, belirli yetkili bayilerde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Satıcıları ile görüşülebilir.

 

 

MASTER ve TRAFIC modellerine özel faiz fırsatı

MASTER ve TRAFIC modellerine özel faiz fırsatı

Ekim ayı içerisinde, Master ve Trafic modellerinin alımları için, 30.000 TL kredi ve 18 aya dek %0 faiz imkanı müşterilerini bekliyor!

Daha yüksek kredi ve vade isteği olan müşteriler ise yasal sınırın onay verdiği en fazla kredi miktarı ve en fazla 48 ay vade üzerinden %0,99 faiz oranı ile kredi alabilirler.

Finansman fırsatına dahil edilmeden yapılan Master ve Trafic alışverişlerinde ise 2.000 TL’lik peşin satın alma indirimi uygulanacaktır.

Belirlenen faiz oranları, Master ve Trafic ürünlerinin, ticari müşteriler üzerinden satın alınmasında geçerli olmaktadır ve anlaşılan finans kurumunun koşullarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları yalnızca Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ve Maxxi Değer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile beraber geçerlidir. İki modelden en az birinin alınmaması durumunda, anlaşılan finans kurumunun faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez ve peşin alımda indirim içeren fiyatlar ile beraber değerlendirilemez. Kredi ödeme ücretleri kredi içerisine dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlı olmakla birlikte 31.10.2017’ye dek, belirli yetkili bayilerde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Satıcıları ile görüşülebilir.

• 30.000 TL 18 Ay %0 / Aylık Ticari Maliyet Oranı; %0.27, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %3.26

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.